Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Finał Enervit Classics w Jakuszycach wygrywają Czech Jakub Psenicka i Emilia Romanowicz [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-02-10

Finałowy bieg z cyklu Enervit Classics to dla zawodników pragnących wystartować w Biegu Piastów jedna z ostatnich możliwości sprawdzenia swojej formy przed zbliżającym się wielkimi krokami Biegiem Piastów.  Tym razem miłośnicy biegówek ścigali się na trasie 15 kilometrów. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zdobył Czech Jakub Psenicka, a u Pań zwyciężyła Emilia Romanowicz ( na zdjęciu z BP 2017).

 

Dzisiejsze zawody z cyklu Enervit Classics na 15 kilometrów klasykiem były jednocześnie kolejnym dniem Mistrzostw Wojska Polskiego w biegach narciarskich. Pierwsze miejsce w męskiej kategorii zajął Czech Jakub Psenicka z czasem 42:15 przed Krzysztofem Pływaczykiem, starsz. szer., który zajął drugą lokatę, a jednocześnie pierwsze miejsce w Mistrzostwach Wojska Polskiego (czas 43:00). Trzecia lokata przypadła w udziale Piotrowi Michałkowi z Jaworzynki.

 

U Pań zwycięstwo powędrowało do Emilii Romanowicz z Wrocławia, czas to 48:49 (19. czas OPEN z mężczyznami). Drugie miejsce wywalczyła Monika Judka z Jeleniej Góry, a podium uzupełniła stała bywalczyni biegów z cyklu Enervit Classics Anna Gałek z czasem 58:02.

 

W zmaganiach Wojska Polskiego, jak już wspominaliśmy, jako pierwszy linię mety przekroczył st. szer. Krzysztof Pływaczyk, drugi OPEN. Drugie miejsce dla ppor. Piotra Habrata (strata 3 minut o 27 sekund), a trzecie dla szer. Macieja Ligierskiego (czas 48:57).

 

WYNIKI OPEN

WYNIKI KOBIET

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

WYNIKI MISTRZOSTW WOJSKA POLSKIEGO

 

KaEn

fot. Bieg Piastów

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl