Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

VEXA Team nabiegowkach.pl zwycięzcą Sztafety Piastów 4x7 km, Skipol.pl Gołdap na 6. miejscu! [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-02-17

Ostatni bieg na Polanie Jakuszyckiej przez zbliżającym się wielkimi krokami Festiwalem Biegu Piastów to sztafety zespołowe 4x7 kilometrów. Punktualnie o 10.00 na starcie zameldowało się dzisiaj 50 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy VEXA Team nabiegowkach.pl. Świetne 6. miejsce zajął jeden ze Skipol teamów – Skipol.pl Gołdap. Na 16. lokacie drugi z naszych zespołów.  

 

Pierwsza lokata należała dzisiaj do Teamu Vexa reprezentowanego przez nabiegowkach.pl. Ich czas na dystansie sztafety 4x7 kilometrów wyniósł 1:19,58. Ze stratą minuty i 10 sekund na drugiej lokacie uplasowali się z kolei zawodnicy Enervit YOKO XC Life Team, a podium uzupełnili reprezentanci Start Ski Team (strata niespełna 2 minut, czas 1:21,26 sekund.

 

Na starcie mieliśmy dzisiaj dwa teamy naszych, skipolowych reprezentantów. Świetne 6. miejsce na mecie wywalczył Skipol.pl Gołdap z czasem 1:29,19 sekund. 10 pozycji niżej znalazł się z kolei zespół Skipol.pl Team Północ Południe.

 

skipol gołdap

      skipol TEAM Gołdap, od lewej: Darek Rogala, Daniel Żamojtiuk, Robert Sadowski i Hubert Paszkowski

 

WYNIKI SZTAFET MĘSKICH

WYNIKI SZTAFET DAMSKICH

WYNIKI SZTAFET MIX 

WYNIKI INDYWIDUALNE STYL KLASYCZNY MĘŻCZYZN

WYNIKI INDYWIDUALNE STYL KLASYCZNY KOBIET

WYNIKI INDYWIDUALNE STYL DOWOLNY MEŻCZYZN

WYNIKI INDYWIDUALNE STYL DOWOLNY KOBIET

 

KaEn

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl