VEXA Team nabiegowkach.pl zwycięzcą Sztafety Piastów 4x7 km, Skipol.pl Gołdap na 6. miejscu! [WYNIKI]

2018-02-17

Ostatni bieg na Polanie Jakuszyckiej przez zbliżającym się wielkimi krokami Festiwalem Biegu Piastów to sztafety zespołowe 4x7 kilometrów. Punktualnie o 10.00 na starcie zameldowało się dzisiaj 50 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy VEXA Team nabiegowkach.pl. Świetne 6. miejsce zajął jeden ze Skipol teamów – Skipol.pl Gołdap. Na 16. lokacie drugi z naszych zespołów.

Pierwsza lokata należała dzisiaj do Teamu Vexa reprezentowanego przez nabiegowkach.pl. Ich czas na dystansie sztafety 4x7 kilometrów wyniósł 1:19,58. Ze stratą minuty i 10 sekund na drugiej lokacie uplasowali się z kolei zawodnicy Enervit YOKO XC Life Team, a podium uzupełnili reprezentanci Start Ski Team (strata niespełna 2 minut, czas 1:21,26 sekund.

Na starcie mieliśmy dzisiaj dwa teamy naszych, skipolowych reprezentantów. Świetne 6. miejsce na mecie wywalczył Skipol.pl Gołdap z czasem 1:29,19 sekund. 10 pozycji niżej znalazł się z kolei zespół Skipol.pl Team Północ Południe.

skipol gołdap

skipol TEAM Gołdap, od lewej: Darek Rogala, Daniel Żamojtiuk, Robert Sadowski i Hubert Paszkowski