Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OOM: Team sprinty na zakończenie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-02-25

Team Sprint to ostatnia konkurencja w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy rywalizują na dystansie 2x3x1,4 metrów. Zwycięzcami w kategori junior A i B zostali KS Jedność Nowy Sącz i MKS Karkonosze Jelenia Góra.  Wśród dziewcząt zwyciężyła reprezentacja LKS Markam Wiśniowa Osieczany i MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski

 

 

W kategorii Junior A udział brało sześć sztafet. Zwyciężyła sztafeta klubu KS Jedność Nowy Sącz w skladzie Wiktor Czaja i Maciej Popieluch, czas zwycięzców to 24:43,1. Drugie miejsce ze stratą nieco ponad 40 sekund byli zawodnicy z MKS KArkonosze Jelenia Góra (Ireneusz Wierzbowski i Michał Skowron).Na miejscu trzecim zakonczyła zmagania KS Obidowiec Obidowa ( Łukasz Bachleda i Maciej Sas) ze stratą niespełna dwóch minut. 

 

WYNIKI - dzięki pifsport.pl

 

 

W kategorii Junior B zwyciężyła reprezentacja MKS Karkonosze Jelenia Góra w składzie Maciej Zdziechowski i Michał Boreczek. Czas zwycięzców to 25:24,96. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy z KS Jedność Nowy Sącz I ze stratą niespełna siedmiu sekund. Brązowe medale wywalczyli Dawid Ciećko i Bartosz Głaz z MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski ze stratą 11 sekund. 

 

WYNIKI - dzięki pifsport.pl

 

 

W juniorkach A wystąpiły tylko trzy sztafety. Zwyciężyła sztafeta LKS Markam Wiśniowa Osieczany w składzie Weronika Kaleta i Iwona Piekarz, które zmiażdżyły swoje rywalki. Ze stratą niespełna czterech minut przybiegł zespół LKS Cerbud Ptaszkowa. Na miejscu trzecim uplasował się zespół MULKS Podkarpacie Jedlicze. 

 

WYNIKI - dzięki pifsport.pl

 

 

Wśród juniorek B zwyciężył zespół z Tomaszowa Lubelskiego w składzie Magdalena Kuśmierz i Monika Skinder.Czas zwyciężczyń to 28:17,14.  Ze stratą równo 20 sekund przybiegła sztafeta z MKS Istebnej ( Marcelina Wojtyła i Eliza Rucka). Na miejscu trzecim z dużo większą stratą (1,48) zameldował się zespół MKS Halicz Ustrzyki Dolne I ( Sabina Lizis i KInga Politińska). 

 

WYNIKI OFICJALNE  - dzięki pifsport.pl

 

Natalia Surdyka

 

 

 

Komentarze - 3

wyniki

Opublikowano: 2018-02-25 11:05:00

wyniki jun.B nie działaja

Redakcja

Opublikowano: 2018-02-25 11:41:58

Sorry,już działają

Biegacz

Opublikowano: 2018-02-25 16:32:05

Polecam wywiad prezesa PZN w Onet.Wizja dla biegów.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl