Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sprinty w Zakopanem

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2007-12-30

30.12 Zakopane, Bieg Sylwestrowy w ramach Pucharu Kontynentalnego FIS.Biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn.Na trasach zakopiańskiego COS-u rozegrano dzisiaj biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn z udziałem zawodników ze Słowacji.Wśród męzczyzn pierwsze dwa miejsca zajęła dwójka z PŚ Janusz Krężelok przed Maciejem Kreczmerem.

 

Sensacją można nazwać trzecie miejsce 17-letniego Macieja Staręgi, który w pokonanym polu zostawił kadrowiczów Wojtka Biskupa (4 miejsce) i Mariusza Michałka (6 miejsce). Forma Staręgi cieszy przed zbliżającymi się MŚJ w Szczyrku i Wiśle.Przepowiednie trenera Maćka, a jednoczesnie jego ojca Grzegorza Staręgi jak widac nie były bezpodstawne.

Finał A pań był pojedynkiem polsko-słowackim. Wygrała Sylwia Jaśkowiec, przed Słowaczkami :Katarinami Johansen i Garajovą.Na czwartym miejscu uplasowała się Kornelia Marek.

Fotografia własna, na zdjęciu Sylwia Jaśkowiec

wyniki finałów i kwalifikacji w załącznikach

Autor: kace
Źródło: maro/TZN

3203 L Q LW.pdf

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl