Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Podsumowanie OOM: Klasyfikacje wojewodzkie, klubowe i medalowe [TABELE+WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-02-26

Ogolnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych dobiegła końca. Po prawie tygodniu statów w spirtach, biegu łączonym, biegu dystansowym oraz Team Sprintach, wyłonieni zostali Mistrzowie Kraju oraz najlepsze kluby i województwa. Jak prezentuje się klasyfikacja? 

 

 

W klasyfikacji województw, zwyciężyło województwo Małopolskie, które uzbierało 335 punktów. Na drugim miejscu było województwo śląskie z dorobkiem 223. punktów. A na miejscu trzecim znalazło się województwo dolnośląskie, z dorobkiem 120 punktów. 

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKA

 

W klasyfikacji klubowej doszło do małych przestasowań. Na półmetku rywalizacji wygrywał klub MULKS OSCAR Grupa Tomaszów Lubelski, jednak ostatecznie ten klub zajął miejsce drugie. Zwycięstwo odniósł MKS Karkonosze Jelenia Góra. Na miejscu trzecim z 97. punktami zameldował sie KS Jedność Nowy Sącz. 

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA 

 

W klasyfikacji medalowej zwyciężyło województwo małopolskie z dorobkiem 6 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych medali. Na drugim śląskie (4 złota, 4 srebra, 2 brązy) i trzecia pozycja to województwo lubelskie ( 3 złota, 2 srebra, 5 brązowych)

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA 

 

I ostatnia klasyfikacja. Indywidualna. Zwycięstwo w niej odnieśli Mateusz Haratyk ( Junior A), Klaudia Kołodziej (Juniorka A), Dawid Damian (Junior B) Eliza Rucka (Juniorka B)

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

Tabele dzięki: Krzysztof Lachowski z POZN

 

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 4

Xyz

Opublikowano: 2018-02-27 06:20:05

Klasyfikacja indywidualna jest błędna. Brak sum punktów.Na pewno juniorki i juniorzy B sa niepoprawnie podliczeni.

A

Opublikowano: 2018-02-27 07:45:15

Dlaczego w klasyfikacji indywidualnej juniorek B jednym policzono 2 starty a innym 3? Należy jeszcze raz przeliczyć punkty - najlepiej przy użyciu kalkulatora!

!

Opublikowano: 2018-02-27 08:51:22

W klasyfikacji juniorek B są źle policzone punkty - do poprawy!

obserwator

Opublikowano: 2018-02-27 09:55:52

PZN na swojej stronie nie umieścił ani jednej informacji o przebiegu OOM w biegach narciarskich, czy to przypadek, czy po prostu sposób na pokazanie jak ważne są dla związku biegi w Polsce?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl