Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegówki w centrum Polski odbyły się w Pabianicach!

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-03-18

Udało się! W centrum Poslki odbyły się zawody w Pabianicach, blisko Łodzi. Zawodnicy rywalizowali w stylu dowolnym i klasycznym. Udział wzięło około 30 zawodników. 

 

 

Pewnie wiele osób w to nie wierzyło ale Biegówki w centrum Polski w Pabianicach doszły do skutku! Przy słonecznej ale wietrznej pogodzie wokół stawu na pabianickim MOSIR ścigało się 30 osób w trzech kategoriach - styl klasyczny mężczyźni (25 zawodników), styl klasyczny kobiety (4 zawodniczki) i styl dowolny open (8 zawodników). Oprócz gospodarzy wystąpili również zawodnicy z Łodzi, Warszawy, Tuszyna, Zgierza, Grotnik, Piotrkowa Trybunalskiego i Sieradza Na pętli o długości 800 metrów na której znajdował się również 80 metrowy podbieg najpierw każdy zawodnik we wszystkich kategoriach pobiegł w biegach eliminacyjnych na podstawie których rozpisano drabinki pucharowe- następnie zawodnicy ścigali się w parach i zwycięzca pary przechodził dalej. Organizatorami zawodów był PTTK Pabianice. Komandorem Dawid Jurga i vicekomandorami Gabriel Grzejszczak oraz Robert Lewera.

 
Skrócone wyniki:
 
Styl Klasyczny mężczyźni:

1. Marek Cygan

2. Aleksander Korzeniowski
3. Jędrzej Zaorski
Najlepszy pabianiczanin- Robert Lewera

Styl Dowolny Open:
1. Marek Cygan
2. Aleksander Korzeniowski
3. Jędrzej Zaorski
Najlepszy pabianiczanin- Dawid Jurga

Styl Klasyczny kobiety:
1. Magdalena Jaśkiewicz
2. Katarzyna Konc
3. Anna Stanisławska
 
 
Najlepsza pabianiczanka - Magdalena Jaśkiewicz
 
 
 
 
źródło: Biegówki Pabianice 
 
 

 

Komentarze - 2

Prezes

Opublikowano: 2018-03-19 15:57:55

Informuję, że rozwiązujemy wszystkie kadry w biegach narciarskich w związku z bardzo słabymi wynikami i brakiem postępu zawodników. Zaoszczędzone środki przerzucimy na dzieci oraz amatorów.

Ozzie

Opublikowano: 2018-03-20 15:38:58

A kiedy posezonowy ranking PZN?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl