Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OOM: Team Sprinty na zakończenie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2019-02-24

Team Sprinty, królują dzisiejszego dnia. Na Mistrzsotwach Świata, mogliśmy oglądać naszych reprezentantów, ale i na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rywalizowano w sztafetach sprinterskich.

 

 

W kategorii juniorów A, najlepszymi sprinterami byli dziś Dawid Damian i Wiktor Czaja, reprezentanci KS Jedność Nowy Sącz, mieli nieco ponad pół minuty przewagi nad zawodnikami z MKS Karkonosze Jelenia Góra, Michał Boreczek i Maciej Zdziechowski. Najniższy stopień podium zajęli Bartosz Głaz i Jan Żółkiewski z MULKS Tomaszów Lubelski. 

 

WYNIKI 

 

Wśród juniorów B, najlepszą ekipą była Robert Bugara i Sebastan Bryja z UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane, drugie miejsce zajęła drużyna MULKS Tomaszów Lubelski, a na trzeciej pozycji uplasowali się zawodnicy z z MULKS Tomaszów Lubleski, druga drużyna. 

 

WYNIKI

 

Wśród juniorek A, wystartowały tylko trzy zespoły. Najlepsze były zawodniczki z MKS Istebna/ SMS Szczyrk. Marcelina Wojtyła i Eliza Rucka, które zanotowały niespełna minutową przewagę nad kolejną drużyną. 

 

WYNIKI 

 

Wśród juniorek B, najlepze był zawodniczki z KS Jedność Nowy Sącz (Sonia Miczołek i Aleksandra Smajdor) drugie miejsce, zajęły zawodniczki z LKS Witów Mszana Górna (Julia Demkowska i Ewelina Kołodziej) najniższy stopień podium, przypadł zawodniczkom z Tomaszowa, Anna Berezecka i Magdalena Kuśmierz. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl