Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PGA: drugi dzień startów w Mucznym [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2020-01-12

W niedzielę rywalizacja w zawodach toczyła się na dystansach od 2,5km do 15 km stylem klasycznym.

 

 

Najlepszą juniorką A w dzisiejszej rywalizacji na 10km okazała się, podobnie jak w dniu wczorajszym, Magdalena Kobielusz. Pokonała Marcelinę Wojtyłę o 2:04.74. Trzecie miejsce zajęła Julia Demkowska tracąc do Magdy już ponad 5 minut. 

 

Wśród seniorek dzisiaj zwyciężyła Anna Żółtak z czasem 45:27.12. Druga na mecie była Catherine Spienburg z UKS Regle Kościelisko. Ostatnie miejsce zajęła Anna Bielecka z UKS Rawa Siedlce.


W kategorii juniorek B zwyciężyła Anna Berezecka, przed Laurą Legierską NKS Trójwieś Beskidzką, na miejscu trzecim znalazła się Weronika Jarecka. 

Wśród juniorek C, zwyciężyła Daria Szkurat z WKS Zakopane, drugie miejsce zajęła Joanna Fujak NKS Trójwieś Beskidzka,a na najniższym stopniu podium stanęła Maria Jakubiec z Klimczoka Bystra. 

 

W kategorii najmłodszych dziewcząt zwyciężyła Laura Wantulok, tuż za nią uplasowała się Kamila Haratyk, a trzecie miejsce zdobyła Weronika Łysko. 

 

Rywalizację seniorów wygrał Wojciech Pelczar z czasem 55:23.51. Drugie miejsce zajął zawodnik UKS Hubal Białystok, Kacper Janowski. Ostatni stopień podium przypadł zeprezentantowi klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra, Filipowi Łyjakowi.

 

Najlepszym juniorem A został, tak jak dnia poprzedniego, Grzegorz Zawada. Zwyciężył z drugim, Wojciechem Wojtyłą o 24.24s. Trzecie miejsce zajął Przemysław Kuruc z KS Jedność Nowy Sącz tracąc do Grzegorza 7:06.96.

 

W kategorii juniora B, zwyciężył Bartosz Cielniak, drugi był Artur Bożek, a na najniższym stopniu podium znalazł się Michał Gumieniak. 

 

Wśród juniorów C, zwyciężył Szymon Bełz, na drugiej pozycji uplasował się Kamil Wójcik, a na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Kita. 

 

Wśród chłopców zwyciężył Michał Nizio z Tomaszowa Lubelskiego, drugie miejsce zajął Jan Zwatrzko, a brązowy medal zdobył Dawid Giba z UKS Hubal Białystok. 

 

WYNIKI LIVE

 

Natalia Surdyka

 

Komentarze - 4

Pawel

Opublikowano: 2020-01-12 16:59:56

Jak my mamy mieć zwodnkow w PŚ gdy seniorek/ów startuje tylko 3/4.

Znawca

Opublikowano: 2020-01-12 18:58:27

Wczoraj blisko 200 seniorów startowało w Jakuszycach w biegu dla mężczyzn i kobiet. Hellol

Pawel

Opublikowano: 2020-01-12 21:19:42

Amatorów - którzy nigdy nie wystarują w PŚ

werc

Opublikowano: 2020-01-12 21:21:56

wymagania PZN sprawiają, że mamy silnie rozwiniętych młodzików i juniorów. Senior jest zbyt kosztowny w utrzymaniu. ci co triumfują przed dojrzewaniem zazwyczaj nie dają rady w późniejszym wieku.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl