Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XIII Puchar Magurki wygrywają Weronika Jarecka i Robert Faron [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2020-01-25

XIII Puchar Magurki na Magurce Wilkowickiej wygrali: w kategorii kobiet Weronika Jarecka z LKS Klimczok Bystra i Robert Faron z skipol.pl Team (na zdjęciu). Gratulujemy. Zawody na Magurce to trzecia w tym sezonie eliminacja Pucharu Polski Amatorów PZN, zaliczana do kalsyfikacji generalnej.

 

Bieg w kategorii kobiet zdominowały zawodniczki klubu LKS Klimczok Bystra. Zwyciężyła wspomiana wyżej Weronika Jarecka, która o półtorej minuty pokonał drugą na mecie koleżankę klubową Marię Jakubiec, oraz o kolejne 40 sekund Zofię Dusińską.

Oczywiście całe podium to licencjonowane zawodniczki. Najlepszą amatorką została Ewa Marszałek z KrosSki Remsport Krosno, która wyprzedziła Jolantę Targosz (Technikum TEB Edukacja) i Ewę Armatę z GOSiR Frysztak.

 

Bieg mężczyzn wygrał zawodnik naszego skipol.pl teamu Robert Faron z Zalesia. 25 sekund po Robercie uplasował się Tomasz Garbień, były medalista MP Juniorów, obecnie żołnierz, trzecia lokata dla Jacka Staronia z Krosski remsport Krosno.

Miejsca pozostałych naszych skipolowych zawodników:

5. Sebastian Jarecki

8. Paweł Bubula - jednocześnie Mistrz Polski Lekarzy

9. Piotr Porębski

 

Jutro kolejna eliminacja Pucharu Polski Amatorów - Bieg o Istebniański Bruclik. zapraszamy na Kubalonkę.

.

WYNIKI NA STRONIE ORGANIZATORA

 

red

foto: Marcin Oliwa Soto, biegpiastow.pl

 

Komentarze - 1

Ewa

Opublikowano: 2020-01-27 00:31:37

Przepraszam bardzo, ale jaki cudem dziewczyny roczniki 2003 i 2004 znalazły się w klasyfikacji w kategorii wiekowej K2 (20-29 lat)? Z tego co mi wiadomo jest to niezgodne z regulaminem Pucharu Magurki, a tym bardziej regulaminem Pucharu Polski Amatorów. Nie mówiąc już o tym, że trzy dziewczyny uwzględnione w kategorii wiekowej K2 rocznika 2000, po sprawdzeniu na stronie internetowej PZN, okazało się, że tak naprawdę są rocznika 2007. Coś tu ewidentnie nie gra, tym bardziej, że wszystkie wspomniane dziewczyny reprezentują Wilkowice. Liczę na jakąś odpowiedź i wyjaśnienie tego, bo przykre jest takie jawne łamanie regulaminu.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl