XXXIII Bieszczadzki Bieg Lotników [WYNIKI + FOTO]

2020-02-09

W Ustrzykach Dolnych odbył się XXXIII Bieg Lotników. Zawodnicy rywalizowali na dystansach od 5 do 20 km. Poniżej prezentujemy WYNIKI biegu oraz GALERIĘ FOTO.

W biegu na 5 km zwyciężył Damian Ciborowski z Jasła, na miejscu druim uplasował się Karol Fundanicz a na najniższym stopniu podium stanął Maciej Giefert.  Najlepszą kobietą w tej kategorii była Marta Orłowska, która zajęła 9. miejsce w kategorii OPEN.

W kategorii kobiet, biegnących na dystansie 10 km zwyciężyła Victoria Olekh, na miejscu drugim uplasowała się Jolanta Targosz, miejsce trzecie przypadło Sabinie Lizis.

W biegu głównym najlepszym zawodnikiem był Yoltukhovskiy Oleg, na miejscu drugim znalazł się Bogusław Gracz, a na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Pelczar.

W biegu oczywiście nie zabrakło naszych zawodników ze SKIPOL TEAMU. Najlepszym zawodnikiem naszego klubu był Robert Faron ( 5 OPEN) Ireneusz Rabski zajął 16 miejsce. Miejsce 28. to Tadeusz Majoch, 29. to Piotr Porębski.