Maciej Kreczmer bez konkurencji w Mistrzostwach Karkonoszy 2012.

2012-01-13

Rozegrany dzisiaj pierwszy bieg narciarski Mistrzostw Karkonoszy 2012,Memoriału J.Mądrego zdecydowanie wygrał Maciej Kreczmer.10 kilometrów stylem klasycznym pokonał w czasie 27:52,50 minuty.Drugie miejsce ze stratą dwóch i pół minuty zajął Bogusław Gracz, kolejne sześć sekund straty zanotował  sklasyfikowany na trzecim miejscu Krzysztof Stec.Czwarte miejsce Andrzeja Honczara z UKS Hubal Białystok jest sporą niespodzianką dla kilku medalistów MP sklasyfikowanych za nim....

W kategorii juniorów A zwyciężył zgodnie z oczekiwaniami Konrad Motor reprezentujący w tym sezonie AZS AWF Katowice.Czas Konrada daje mu w kategorii OPEN (seniorzy +juniorzy A) drugie miejsce za Kreczmerem.Jedną minutę i 13 sekundy straty zanotował drugi w tej kategorii Krzysztof Kukuczka z NKS Trójwieś Beskidzka,najniższy stopień podium dla Mariusza Dziadkowca Michonia z KS Śnieżka Karpacz.