W kategorii junior D tryumfują Martyna Wawrzusiszyn i Mikołaj Michałek.

2012-01-14

Martyna Wawrzusiszyn MULKS Tomaszów Lubelski i Mikołaj Michałek zwycięzyli w rozgrywanych w  Jakuszycach zawodach cylku Bieg na Igrzyska.

Wśród dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra tracąc do zwyciężczyni 1,2sek. Trzecie miejsce wywalczyła Katarzyna Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka jej starta do poprzedzającej zwodniczki była jeszcze minejsza, bo wyniosła zaledwie 0,2sek. Na 4 miejscu uplasowała się Monika Mazurkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski, 5 była Natalia Traczyk MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba, a na 6 pozycji znalazła się Sandra Pasławska MKS Halicz Ustrzyki Dolna. W tej grupie dziś toczyła się chyba najbardziej zacięta rywalizacja - w 10sek zmieściło się 7 czołowych zawodniczek.

Na drugim miejscu w grupie chłopców uplasował się Aleksy Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski - 14,2sek straty do zwycięzcy. Trzecie miejsce wywalczył Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka +18sek, wyprzedzając klubowego kolegę Mateusza Dragona. 5 miejsce zajął Krzysztof Zieliński UKS Hańczowa, a 6 był Andrzej Skupień LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane.