Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ligi małopolskiej w biegach narciarskich ciąg dalszy.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-17

Piszący te słowa prosi o wybaczenie, że z takim opóźnieniem publikujemy newsa, na trasie było tak zimno, że dopiero teraz odtajał.    W rozegranych dzisiaj zawodach Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich startowali także zawodnicy i zawodniczki ze szkół gimnazjalnych.      Kategorie chłopców zdominowali zawodnicy UKS Hańczowa reprezentujący Gimnazjum Uście Gorlickie.Na dystansie 3 kilometrów stylem klasycznym wygrywali:kl.III-Kamil Smoła,kl.II-Mateusz Kuruc,kl.I- Arkadiusz Koszyk.  W klasie III  drugie miejsce zajął Seweryn Sutkowski z Gimnazjum Wiśniowa, który stwierdził po biegu: nie taki był plan miałem dzisiaj wygrać, trzecie miejsce zajął reprezentant Gimnazjum Osieczany Maciej Łętocha, który wypowiedź kolegi skwitował krótkim:bez komentarza.      W klasach drugich mamy dalszy ciąg walki dwóch odwiecznych rywali Mateusza Kuruca i Mateusza Siatki z Gimnazjum Wiśniowa.Tym razem górą był ten pierwszy, Siatka musiał zadowolić się drugim miejscem, jednak w stylu dowolnym może być odwrotnie.Trzecie miejsce zajął Marcin Szwajnos z Gimnazjum Ciche.

W klasach pierwszych oprócz wspomnianego już wyżej Arka Koszyka dołączył kolejny zawodnik Gimnazjum Uście Gorlickie Krzysztof Zieliński zajmując drugie miejsce.Brąz w tej kategorii wywalczył Maciej Popieluch z Gimnazjum SPLOT Nowy Sącz.

W biegach dziewcząt najstarsza kategorię III klasy, zdominowały wychowanki Michaliny Maciuszek.Wygrała Ewelina Kępowicz (Gimn.Ponice) przed Anną Wojciak i Karoliną Stolarczyk z Gimnazjum nr.1 w Rabce Zdroju.

Klasę II , w której wystartowało aż (sic!) 6 zawodniczek wygrała Monika Mleczek z Gimnazjum w Czarnym Dunajcu.Srebro dla Kingi Ostachowskiej z Gimnzajum w Maniowym, najniższy stopień podium dla Danuty Stekały z Gimnazjum Ciche.

Wreszcie najmłodsze gimnazjalistki, czyli dziewczęta urodzone w roku 1998.Tutaj wygrała reprezentująca Gimnazjum w Ptaszkowej Kinga Gucwa, druga z podopiecznych p.Kazimierza Kmaka założyciela klubu ...UKS Hańczowa.Srebro dla Natalii Tomaszewskiej z Gimnazjum w Kościelisku podopiecznej trenera Jurka Leśnika, brąz za sprawą Marioli Batko pojedzie do Gimnazjum w Osieczanach.     wyniki                           fotorelacja z zawodów

omówienie drużynówki jutro.

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Reklama

Prawa autorskie © skipol.pl