Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Złoto Olimpiady Młodzieży 2013 w biegach narciarskich stylem dowolnym dla Karoliny Trzaski i Mateusza Chowaniaka[WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-02-09

Chowaniak-MateuszJuniorki i juniorzy B ('95'96) rywalizowali o złote medale Zimowej Olimpiady Młodzież w biegach narciarskich stylem dowolnym.

Złoto Olimpiady Młodzieży w biegu na dystansie 7,5 kilometra zdobyła Karolina Trzaska z MUKN Pod Stróżą Miszkowice.Czas Karoliny to 24:08,4 minuty.
Medal srebrny dla Sylwii Molitor (strata 14,4 sekundy) z UMKS Marklowice, a medal brązowy także pojedzie do Miszkowic za sprawą Anny Kaliny (strata 26,2 sekundy).
Kolejne miejsca zajęły:
4. - Natalia Surdyka - MUKN Pod Stróżą Miszkowice
5. - Daria Krupa - SSP LZS Sokół Szczyrk
6. - Aleksandra Pilch - KS Wisła Ustronianka

WYNIKI JUNIORKA B

Mistrzem Olimpiady w biegu juniorów B na dystansie 10 kilometrów został zawodnik UKS Regle Kościelisko Mateusz Chowaniak, który pokonał swój dystans w czasie 28:05,6 minuty.
Medal srebrny (strata 6 sekund) zdobył Bartłomiej Rucki z NKS Trójwieś Beskidzka, a brąz dla Dominika  Burego z MKS Istebna.
Kolejne lokaty:
4. - Kamil Bury - MKS Istebna
5. - Norbert Maciulewicz - MUKN Pod Stróżą Miszkowice
6. - Michał Lańda - LKS Poroniec Poronin

WYNIKI JUNIOR B


wyniki dzięki firmie pifsport.pl

Kuba Cieślar

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl