Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OOM Podkarpackie 2013 - sztafety sprinterskie [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-02-10

Konkurencją kończącą Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Podkarpackie 2013 w biegach narciarskich były sztafety sprinterskie stylem dowolnym.

W grupie juniorów A zwyciężył zespół KS Śnieżka Karpacz w składzie Mariusz Dziadkowiec-Michoń i Tomasz Garbień. Miejsce drugie zajęli zawodnicy KS Obidowiec Obidowa Wojciech Suchwałko i Dawid Piszczór. A na miejscu trzeciu uplasowali się Norbert Bil i Dawid Bril reprezentujący MUKS Podkarpacie Jedlicze.

WYNIKI JUNIOR A

Wśród juniorek A najlepsza okazała się sztafeta MKS Halicz Ustrzyki Dolne w składzie Paula Socha/Małgorzata Szczyrba. Miejsce drugie zajeły Katarzyna Sikora i Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski, a na trzeciej pozycji zmagania ukończyły Anna Sentyrz i Edyta Zięba z LKS Witów Mszana Górna.

WYNIKI JUNIORKA A

W kategorii junior B triumfował zespół MKS Istebna I w składzie Dominik Bury/Kamil Bury. Miejsce drugie zajęli zawodnicy MUKN Pod Stróżą Miszkowice Tomasz Jurczak i Norbert Maciulewicz, a medal brązowy wywalczyli Tamasz Skurzok i Bartłomiej Rucki z NKS Trójwieś Beskidzka.

WYNIKI JUNIOR B

Złoto w kategorii juniorka B wywalczyły Natalia Surdyka i Karolina Trzaska z MUKN Pod Stróżą Miszkowice. Srebro dla Małgorzaty Żółkiewskiej i Katarzyny Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski. Medale brązowe trafiły natomiast do Doroty Kaczmarzyk i Anny Łacek z NKS Trójwieś Beskidzka.

WYNIKI JUNIORKA B

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl