Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Małopolska Szkolna Liga SZS w Biegach Narciarskich zawitała do Wiśniowej

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-02-22

Dziś w Wiśniowej rozegrano kolejny rzut Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS - Memoriał Kazimierza Bubuli. Zawody w kategoriach od rocznika 1972 i starsi do 2002 i młodsi ukończyło około 300 zawodników i zawodniczek.

W najstarszej kategori kobiet 1972 i starsze zwyciężyła Krystyna Łękawska z Rytra przed Zofią Leśnik z Kościeliska i Małgorzatą Jakubowicz z Nowego Targu.

W kategorii 1973 i młodsze zwyciężyła Magdalena Kozielska z Kościeliska przed Urszulą Łętochą z Osieczan i Joanną Rysulą z Kościeliska.

W rywalizacji mężczyzn urodzonych 1972 i starszych zwyciężył Tadeusz Majoch z Zakopanego. Drugi był Józef Rabski ze Skomielnej, a trzecie miejsce zajął Stanisław Sutor ze Spytkowic.

Bieg kategori mężczyzn 1973 i młodszych wygrał reprezentant gospodarzy Tomasz Garbień. Druga lokata dla Grzegorza Kościelniaka z Kasiny Wielkiej, trzeci był syn Kazimierza Bubuli - Paweł Bubula z Wiśniowej.

W roczniku 1997 zwyciężył Mateusz Siatka z Gimnazjum w Wiśniowej przed Mateuszem Kurucem G. Uście Gorlickie/UKS Hańczowa. Trzecie miejsce dla Marcina Szwajnosa z G. im. Jana Pawła II w Cichem. Wśród dziewczyn zwyciężyła Justyna Pradziad GMS Zakopane. Druga była Monika Mleczek G. Czarny Dunajec/KS "Chochołów", trzcie miejsce dla Joanny Poczkajskiej z G. Rytro.

W roczniku 1998 zwyciężyli zawodnicy GMS Zakopane Mariusz Kwaśniowski przed Wojciechem Skupniem. Trzeci był Maciej Popieluch G. SPLOT Nowy Sącz. W rywalizacji dziewczyn najszybsza była Emilia Nawara, drugie miejsce dla Natali Tomaszewskiej obie G. Kościelisko. Trzecia była Kinga Gucwa z G. Ptaszkowa.

W rywalizacji rocznika 1999 zwyciężył Dariusz Staszel z G. Kościelisko przed Kubą Tomczykiem GMS Zakopane. Trzeci był Piotr Łękawski G. Rytro. Najlepszą zawodniczką w roczniku była Agnieszka Gucwa G. Ptaszkowa. Drugą lokatę zajęła reprezentantka gospodarzy Iwona Piekarz. Trzecia była Magda Piczura G. Ciche nr 1.

W najstarszym roczniku szkół podstawowych zwyciężył Dawid Damian z SP Piątkowa przed Tomaszem Długopolskim SP SPSK Stare Bystre nr 1. Trzecie miejsce dla Jana Nawary SP Kościelisko. Najlepszą dziweczyną w roczniku 2000 była Sylwia Michalczak SP Ciche nr 1. Patrycja Karciarz z SP nr 1 B. Dunajec/UKS "2" Biały Dunajec była druga, a tzrecią lokatę zajęła Katarzyna Szwajnos SP nr 2 w Cichem.

Kategorię chłopców ur. w 2001 roku wygrał Dawid Haberny SP Podczerwone. drugi był Andrzej Chowaniak SP Kościelisko, a najniższy stopień podium zajął Dawid Zieliński SP Wysowa-Zdrój/UKS Hańczowa. Wśród dziewczyn najlepsza była Weronika Bieniasz SP Ciche nr 1. Drugie miejsce dla Natali Szymoniak SP Wiśniowa, a trzecią lakatę zajęła Kamila Gąsienica SP Kościelisko.

W najmłodszej kategori 2002 i młodszych zwyciężył Jan Guńka SP Chochołów przed Robertem Bugarą SP Kościelisko i Kamilem Długopolskim SP SPSK Stare Bystre nr 1. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Irena Szkurat SP Sękowa/UKS Hańczowa. Druga była Paulina Tomasiak SP Rytro, trzecie miejsce dla Małgorzaty Bajer SP Wiśniowa.

W klasyfikacji Gimnazjów zwyciężyło GMS Zakopane przed G. Kościelisko i G. Ciche nr 1. Najlepszą Szkołą Podstawową okazało sie SP Kościelisko. Drugie miejsce zajął SP Chochołów, trzecia lokata dla SP 1 Ciche.

WYNIKI       WYNIKI DRUŻYNOWE

/rak/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl