Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Drugi dzień Pucharu Karkonoszy - biegi techniką dowolną

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-03-09

W biegach techniką dowolną rozgrywanych w ramach Pucharu Karkonoszy najlepszą seniorką została Agnieszka Cyl. Zawodniczka MKS Karkonoszy uzyskała najlepszy czas biegu wśród kobiet na dystansie 5 km. Drugie miejsce zajęła Magdalena Nykiel, a trzecia była Kamila Buchla (obie również MKS Karkonosze). Wśród juniorek A najszybsza była Urszula Łętocha KS Śnieżka Karpacz wygrywając z Dominiką Hulawy AZS AWF Katowice i Edytą Ziębą LKS Witów Mszana Górna. Najlepszą juniorką B okazała się Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice. Druga lokata dla Doroty Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka, a miejsce rzecie zajęła Sylwia Molitor z MUKS Markolowice.

Najlepszym seniorem w dzisiejszym biegu okazał się Robert Faron, a drugi był Bogusław Gracz, obaj LKS Witów Mszana Górna. Trzecie miejsce dla Daniela Iwanowskiego z UKS Hubal Białystok. Najlepszym juniorem A okazał się tak jak wczoraj Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin, który uzyskał najlepszy czas biegu na 10km. Drugie miejsce dla Mariusza Dziadkowca-Michonia KS Śnieżka Karpacz. Trzeci był Tomasz Damian z KS Jedność Nowy Sącz. W kategori juniorów B zwyciężył Bartłomiej Rucki z NKS Trójwieś Beskidzka. drugie miejsce zajął Kamil Bury MKS Istebna, a na trzecim stopniu podim stanął Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

Juniorki i juniorzy C mierzyli się dziś z dystansem 2,5km. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Agata Warło z MUKS Marklowice. Miejsce drugie zajęła Weronika Legierska MKS Istebna, a trzecią lokatę zajęła Oliwia Mutwil MUKS Marklowice. Najlepszym juniorem został Wojciech Fojcik UMKS Marklowice plasując się przed klubowym kolegą Filipem Kroemerem. Trzecie miejsce dla Andrzeja Jałowiczora z MKS Istebna.

WYNIKI

/rak/

Komentarze - 1

to-tylko-ja

Opublikowano: 2013-03-09 19:18:59

a gdzie są klasy sportowe????

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl