Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Drugi dzień zmagań w ramach Slavic Cup w Zakopanem wygrywają Szymańczak i Knop

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-03-17

W dzisiejszym biegu na 5km stylem dowolnym, rozgrywanym w Zakopanem w ramach Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich - Slavic Cup, zwyciężyła Agnieszka Szymańczak.

Drugie miejsce zajęła Paulina Maciuszek (+16,2s), a na miejscu trzecim uplasowała się Petra Novakova z Czech (+17,5s).
Na miejscu czwartym uplasowała się kolejna Czeszka Karolina Grohova, a za nią kolejno na miejscach 5 i 6 Słowaczki Daniela Kotschova i Eva Segecova.

WYNIKI

W klasyfikacji generalnej cyklu Slavic Cup zwyciężyła Słowaczka Daniela Kotschova. Drugie miejsce zajęła dzisiejsza triumfatorka Agnieszka Szymańczak, a na najniższym stopniu podium sklasyfikowana została Martyna Galewicz.

W biegu mężczyzn na 10km stylem dowolnym najlepszy czas uzyskał reprezentant Czech Petr Knop.
Drugi był jego rodak Jirij Horcicka, kóry stracił 4,5s, a trzeci czas uzyskał Maciej Staręga (strata do zwycięzcy 12,9s).
Na miejscu czwartym uplasował się Ondrej Horyna z Czech, a za nim na miejscach 5-8 odpowiednio Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Paweł Klisz i Konrad Motor.

WYNIKI

W klasyfikacji generalnej Slavic Cup najlepszy okazał się Jirij Horcicka, drugie miejsce zajął Ondrej Horyna, a miejsce trzecie przypadło dla Jana Antolca.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl