Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec ze złotem MP na 15km klasykiem [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-03-24

Po dniu przerwy w odbywających się na Kubalonce Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich zawodniczki i zawodnicy wrócili do rywalizacji. Dziś trwa rywalizacja w biegach długich (start wspólny) stylem klasycznym.

Wśród kobiet na dystansie 15km triumfowała Sylwia Jaśkowiec LKS Hilltop Wiśniowa-Osieczany. Medal srebrny wywalczyła Paulina Maciuszek LKS Poroniec Poronin, a brąz Emilia Romanowicz UKS Puszcza Supraśl, na ostatnich metrach wyprzedzając Magdalenę Kozielską UKS Regle Kościelisko.
Na miejscu piątym uplasowała się Anna Staręga UKS Rawa Siedlce, a szósta była Marcela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

Najlepszą juniroką została Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice (8 miejsce w klasyfikacji OPEN), która wręcz zmiażdżyła swoje rówieśniczki. Medal srebrny Mistrzostw Polski Juniorów wywalczyła Dominika Bielecka, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Dominika Hulawy KS AZS AWF Katowice.

Wyniki (nieoficjalne) dzięki p. Kazimierzowi Kilianowi/ŚBZN

SENIORKA (OPEN)          JUNIORKA

WYNIKI OFICJALNE

Komentarze - 6

ola

Opublikowano: 2013-03-24 15:22:53

Gratulacje dla Romanowicz i Kozielskiej, no i Maciulewicz za styl wolny. Chyba dobry zaczyn do sztafety z Justyną Kowalczyk na Soczi. Rok intensywnej pracy z jakims porządnym trenerem i poprawią się przynajmniej o 2 minuty jesli nie o więcej. To młode dziewczyny i ich forma może tylko rosnąć. Dać im porządnego trenera a będziemy miec biegową "małyszomanię" wchodzaca na igrzyskach do szóstki a za 2-3 lata z Justyna na druzynowe podium wielkich imprez

Gumiś

Opublikowano: 2013-03-24 19:42:57

Jerzy Leśnik na trenera kadry !!! chyba nie trzeba opisywać jego osiągnięć????!!!!!!!!

bardzo stary biegacz

Opublikowano: 2013-03-24 19:39:38

Dla wszyskich to byl chyba ciezki sezon,ale PZN jest zadowolony ,Trenerzy tez ,cala kadra z obsugi tez-wiec na wypoczynek...-milo mi poinformowac ze nasz Kadra bedzie wypoczywac w Chorwacji(po tak ciezkim sezonie!!!!????)Pozdrawiam i do uslyszenia za rok (jesli jeszcze bedzie cos do kometowania )-Pozdrawiam i zycze wszystkiego naj...w okresie przedolimpijskim.-bardzo stary biegacz(z roku na rok starszy i coraz to mniej zadowolony)

gumiś

Opublikowano: 2013-03-24 19:45:30

Jerzy Leśnik na trenera kadry!!!!!!!!! na pewno ma większe pojęcie niż malaż pokojowy Wiesław Cempa :) który pogrążył kadre Olimpijską a teraz U23 ;)

Monti

Opublikowano: 2013-03-24 20:10:30

hahaha a gumiś z koscieliska na Mistrz Swiata

daro

Opublikowano: 2013-03-31 17:05:15

Nie chcę nikomu odbierać satysfakcji z medali ale Sylwia i inne dziewczyny ze złotymi medalami mają szczęście, że Justyna Kowalczyk od jakiegoś czasu odpuszcza Mistrzostwa Polski. Prawda jest taka, że gdyby Justyna w nich wystartowała to pozostałe dziewczyny nie miały by żadnych szans na złoty medal.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl