Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PP w Jakuszycach: Buchla wygrywa wśród kobiet, Rysula w juniorkach A, Warło najlepszą juniorką B

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-01-05

Dziś na Polanie Jakuszyckiej panie miały do pokonania około 6km. Zdecydowanie najlepsza okazała się Ewa Buchla MKS Karkonosze Sporty Zimowe (czas: 15:58,8s). Drugi rezultat (16:08,1) uzyskała Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk, która podobnie jak wczoraj triumfowała w kategorii juniorka A.

 

O seniorkach w zasadzie wszystko zostało już napisane - sklasyfikowano dwie zawodniczki. Druga (17:15,2) była Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski.

 

Wśród juniorek A na miejscu drugim (16:27,1) uplasowała się Natalia Surdyka MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk, a trzecia (16:32,7) była Sylwia Molitor  UMKS Marklowice/SMS Szczyrk. Na mecie pojawiło się 14 zawodniczek.

 

W sile 31 zawodniczek zaprezentowały się juniorki B. W tej grupie triumfowała, z czasem 16:05,1 (jest to drugi czas dnia wśród kobiet, lepszy niż zwyciężczyni w starszej kategorii juniorka A) Agata Warło UMKS Marklowice. Miejsce drugie (16:16,2) zajęła Weronika Legierska MKS Istebna, a na trzeciej pozycji (16:58,5) uplasowała się Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Szczyrk.

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl