Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzotwa Podlasia 2014 w Supraślu dla Daniela Iwanowskiego

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-02-08

W czasie gdy na trasach Krasnej Polany trwała walka o medale Igrzysk, a w Tomaszowie Lubelskim rozegrano ostatnie biegi eliminacyjne do Zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Podlasia 2014 w biegach narciarskich.

 

W biegu seniorów zwyciężył Daniel Iwanowski z AZS Zakopane, przed Andrzejem Honczarem z UKS Hubal Białystok i Marcinem Szlegierem z Sejn.

 

Obsada zawodów nie była najliczniejsza, nad czym ubolewam. Nałożenie terminów rozgrywania zawodów spowodowało wyjazd licznej grupy zawodników do Tomaszowa Lubelskiego na BNI, gdzie walczono o punkty kwalifikacyjne do Zimowej Olimpiady Młodzieży.

 

Trwała także migracja odwrotna, w kategorii juniorek C wystartowały dwie zawodniczki z LKS Witów Mszana Górna zajmując dwa pierwsze miejsca. Biegi w tej kategorii były zaliczane do Rankingu PZN.

 

Cieszy fakt, że zawody się odbyły. Z drugiej strony biorąc pod uwagę minimalną ilość startów w tym sezonie, może warto było zastanowić się nad innym terminem.

 

Na zdjęciu dekoracja juniorów C, od lewej: Igor Matowicki (II m-ce), Paweł Gruszewski (I m-ce), Adrian Bajgus (III m-ce) – wszyscy ZSS Supraśl/UKS Puszcza Supraśl

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

/kace/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl