Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolska Gimnazjada Młodzieży w biegach narciarskich - sztafety [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-03-11

W Białce Tatrzańskiej w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowano dziś w biegach sztafetowych. Gimnazjaliści rywalizowali na dystansie 4x2km MIX, czyli pierwsze dwie zmiany stylem klasycznym, dwie kolejne dowolnym. Przypominam, że dziś zawodnicy reprezentowali swoje szkoły.

 

Wśród chłopców urodzonych w latach 1998-2000 zwyciężyła sztafeta Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Zakopane I w składzie: Andrzej Skupień, Kacper Gaździak, Mariusz Kwaśniowski i Łukasz Bachleda, na miejscu drugim uplasowali się zawodnicy Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk: Jakub Bartyzel, Marek Welusz, Mateusz Dyrcz i Paweł Twardowski, a brąz dla sztafety z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze w składzie: Wojciech Jankik, Damian Marczak, Wojciech Filip i Przemysław Pancerz. Zawodnicy z Czarnego Boru na co dzień trenują i rywalizują w biathlonie, ale jak widać w biegach (również klasykiem) radzą sobie całkiem dobrze.

Tuż za podium uplasowali się zawodnicy reprezentujący Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, miejsce piąte zajęli zawodnicy z Gimnazjum Sportowego w Supraślu, a na szóstej pozycji finiszowali reprezentanci Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.

WYNIKI GIMNAZJUM CHŁOPCY

 

Wśród dziewcząt z roczników 1998-2000 najlepsze okazały się uczennice Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk: Klaudia Pytel, Paula Pasterczyk, Oliwia Bril i Natalia Bury, srebro wywalczyła  sztafeta Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie w składzie: Kamila Boczkowska, Patrycja Rutecka, Łucja Barzak i Klaudia Szpak, a brązowy medal zdobyły zawodniczki z Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych: Sabina Lizis, Zuzanna Konik, Sandra Pasławska i Justyna Chmielowska.

Na miejscu czwartym uplasowała się sztafeta Gimnazjum w Cichem, piąte miejsce przypadło Publicznemu Gimnazjum nr 6 w Siedlcach, a na szóstym miejscu zmagania ukończyło Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Zakopane.

WYNIKI GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA

 

Podczas weryfikacji składów sztafet okazało się, że dwukrotna srebrna medalistka Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas VI (rocznik 2001) Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne/NSS Ustrzyki Dolne jest uczennicą gimnazjum w związku z tym została zdyskwalifikowana i pozbawiona obu medali.

 

Komentarze - 8

kibicka

Opublikowano: 2014-03-11 15:18:41

A kiedy pełne wyniki?

Zmartwiona :)

Opublikowano: 2014-03-11 18:46:28

Na wynikach jest błąd literowy jest Soczkowska a powinno być Boczkowska . Drobiazg ale jakiejś Pani w urzędzie może sprawić to ogromny problem jak zażyczy sobie wydruku z wynikami:) Ogromnie sie cieszę że udało się to co było niemożliwe jeszcze trzy tygodnie temu. Organizatorom już dzisiaj dziękuję.:)

kibic

Opublikowano: 2014-03-11 20:47:42

Kiedy LISTY STARTOWE SZTAFET UKS-ów????

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-03-11 21:05:30

Też chciałbym wiedzieć

kibic

Opublikowano: 2014-03-11 21:08:24

P. KUBA same pochwały na dekoracji mistrzów indywidualnych więc rękawy trzeba zakasać i do roboty

kibic

Opublikowano: 2014-03-11 21:32:43

I apel podziałał ////

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-03-11 21:34:14

Jasne, następnym razem wyniki zawodów będziemy publikować rano, po co czekać, a listy startowe przed odprawą też sami stworzymy, będzie prościej!pozdrawiam

Obserwator

Opublikowano: 2014-03-12 14:18:00

Brawo dla Sabiny (rok urodzenia 2001)!!! Bardzo ładny czas tej najmłodszej z zawodniczek startujących w Gimnazjalnych sztafetach!!!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl