Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich - sztafety [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-03-11

W Białce Tatrzańskiej w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowano dziś w biegach sztafetowych. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na dystansie 4x1km MIX, czyli pierwsze dwie zmiany stylem klasycznym, dwie kolejne dowolnym. Przypominam, że dziś zawodnicy reprezentowali swoje szkoły.

 

Wśród chłopców rocznik 2001 i młodsi zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim: Dawid Ciećko, Michał  Gumieniak, Emil Pleskacz i Bartosz Cielniak. Medal srebrny dla zawodników ze Szkoły Podstawowej w Wysowej-Zdroju: Dawida Zielińskiego, Aleksandra Pająk, Wojciecha Świgut i Przemysława Kuruc, a brąz zdobyli reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 SPSK w Starem Bystrem: Marcin Fatla Jakub Stopka, Adrian Stopka i Kamil Długopolski.

Na czwartym miejscu zmagania ukończyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kościelisku, miejsce piąte zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Piechowicach, a miejsce szóste dla Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu.

WYNIKI SP CHŁOPCY

 

Również wśród dziewcząt (rocznik 2001 i młodsze) najlepsze okazały się zawodniczki ze SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim: Magdalena Kuśnierz, Oliwia Chlebicka, Karina Probola i Monika Skinder. Na miejscu drugim finiszowały uczennice SP w Kościelisku: Kamila Gąsienica, Małgorzata Iwaniec, Alina Nawara i Anna Nędza-Kubiniec, a brąz wywalczyły dziewczyny ze SP nr 15 w Jeleniej Górze: Weronika Soprych, Natalia Wysocka, Klaudia Kozłowska i Daria Deja.

Na miejscu czwartym uplasowały się zawodniczki NSS Ustrzyki Dolne, piąta pozycja dla zawodniczek z SSP Supraśl, a na miejscu szóstym uplasowały się zawodniczki z SP nr 32 w Białymstoku.

WYNIKI SP DZIEWCZĘTA

 

Komentarze - 2

kibic

Opublikowano: 2014-03-11 15:43:26

Kiedy mozna sie spodziewać pełnych wyników sztafet?

KOWAL

Opublikowano: 2014-03-11 18:27:34

O CZLOWIEKU A KTO TO WIE?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl