Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Klasyfikacja BRIKOMAPLUS - Punktacja zespołowa Ogólnopolskich Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-03-12

Klasyfikacja Brikomaplus to klasyfikacja punktowa szkół podstawowych i gimnazjów prowadzona w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej i Gimnazjady. Pierwsze trzy gimnazja i szkoły podstawowe otrzymały bony na zakup smarów i zmywaczy do nart.

 

W klasyfikacji gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk, którego uczniowie zgromadzili 160 punktów. Na drugim miejscu sklasyfikowano Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej (151pkt), a miejsce trzecie przypadło Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem - 81pkt.

Kolejne miejsca dla:

4. Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie

5. Gimnazjum w Kościelisku

6. Publiczne Gimnazjum nr 6 w Siedlcach

 

W kategorii szkół podstawowych najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (128pkt) wyprzedzając Szkołę Podstawową w Kościelisku (90,5pkt) oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Istebnej. (80pkt)

Miejsce 4. dla SP Wysowa-Zdrój, 5. pozycję zajęła SP nr 1 w Jaworzynce, a 6. SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA

 

Poniżej prezentujemy również poprawione wyniki indywidualne I i II dnia Ogólnopolskich Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży w biegach narciarskich.

 

WYNIKI DZIEŃ I CL                    WYNIKI DZIEŃ II F

 

Komentarze - 8

guniar

Opublikowano: 2014-03-12 11:38:15

żle policzone wyniki w podstawówkach .Chochołów powinien być 6 żle policzone dziewczynki w pierwszym dniu zdobyły 12 punktów a w drugi 6 co daje jak mnie uczyli 18. a nie 13 łącznie .

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-03-12 19:16:15

Ludzie, skipol nie jest od liczenia czasów i punktów, podajemy info i wyniki od organizatorów! Proszę pisać uwagi na adres z komunikatu o zawodach

guniar

Opublikowano: 2014-03-12 22:04:43

sory ale wyniki są na waszej stronie, wiem że to nie wina skipolu ale daje znać żę publikujecie niesprawdzone "oficjalne wyniki" nazwijcie je nieoficijalne i po sprawie.Poza ty oficjalne wyniki podpisuje Delegat Techniczny po sprawdzeniu ich i kirownik zawodów czego nie zrobili bo tam jest więcej błędów, np. exekwo jak zwodnik z tym somym czasem zajmuje inne miejsce i dostaje inne ponkty, to że piszemy na waszym forum to chyba OK przez to strona jest ciekawsza moim zdaniem. po prostu ludzie od wyników są kierownikami, delegatami i nie ma kogo OPIE.

huk

Opublikowano: 2014-03-12 22:21:56

Z tym, że nie ma szans żeby wszystkie wyniki i zestawienia sprawdzać przed publikacją więc jeśli organizator przesyła nam coś pisząc, że to oficjalne, ostateczne czy końcowe to z taką adnotacją jest to publikowane i jeżeli są jakieś uwagi to możemy je tylko przekazać dalej. I w kwestii wyjaśnienia punktacja zespołowa nie jest "wynikami" a dodatkową klasyfikacją prowadzoną przez organizatorów Natomiast wyniki stają się "oficjalne" na godzinę po zakończeniu konkurencji jeżeli wcześniej nie zostaną oprotestowane

guniar

Opublikowano: 2014-03-12 22:41:12

a jak będą oficjalne czy organizator przeprosi za swoje błędy.Wyniki poszły w świat. Ok punktacji zespołowa jast dodatkową BŁĘDNĄ. a co z tymi samymi czasami biegu i innymi pynktami indywidualnie na oficjnych wynikach.

huk

Opublikowano: 2014-03-12 23:29:24

Każdemu może się przytrafić pomyłka (zwłaszcza przy takim nawale pracy), więc jeśli tylko pojawią się korekty niezwłocznie będziemy je publikować...

guniar

Opublikowano: 2014-03-12 23:27:55

Co do punktacji bikomplus to tam jakiś były nagrody i to w pieniądzach. I jak wyniki nie są wiarygodne to co na to sponsor. Tak jak Kuba pisał na forum, wyniki zaczniecie drukować rano" czyli przed biegiem?. bo wszystkim się śpieszy.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-03-13 09:44:30

do GUNIARA: wyślij na maila skipol@skipol.pl znalezione błędy, prześlemy organizatorom. Masz racje, że wszystko powinno być dobrze policzone. Wyniki z klasami i punktami do PP są już opublokowane

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl