Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ostatnie biegi narciarskie w sezonie wygrywają Marcela Marcisz i Sebastian Gazurek [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-03-18

Ostatnie w tym sezonie biegi narciarskie rozegrano na trasach COS w Zakopanem Pod Skocznią. Zawody były finałem tegorocznego cyklu Bieg na Igrzyska.

 

Z powodu pogarszających się z godziny na godzinę warunków  skrócono dystanse, a same biegi rozpoczęły się o godzinie 8.30 czyli w czasie drugiej porannej kawy. Jak doniósł wczoraj nasz zakopiański korespondent dla niekórych naszych seniorów to "niechrześcijańska" godzina.

 

Bieg seniorów na dystansie 7 kilomterów stylem dowolnym (obowiązywał dla wszystkich kategorii) wygrał kadrowicz i olimpijczyk z Soczi  Sebastian Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka. Drugą lokatę ze stratą 19,5 sekundy zajął wiecznie młody Bogusław Gracz z LKS Witów Mszana Górna. Jak widać 37-letni zawodnik nadal nawiązuje walkę z młodszymi rywalami. Trzeci stopień podium dla także trenującego poza kadrą Mateusza Ligockiego także NKS.

Kolejne lokaty dla:

4. Robert Faron - LKS Witów Mszana Górna

5. Jakub Twardowski

6. Radosław Koszyk - obaj AZS Zakopane

WYNIKI

 

W biegu seniorek bezkonkurencyjna w przenośni i dosłownie okazała się Marcela Marcisz (foto) z MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Niestety, poza Marcelą  żadna z naszych seniorek nie zdecydowała się na start w zawodach, co dziwne biorąc pod uwagę, że były to ostatnie zawody w tym sezonie.

WYNIKI

 

Juniorki A ('94'95) miały dzisiaj do pokonania dystans 4 kilometrów. Zwyciężyła Dominika Bielecka z MKS Wodzisław Śląski, przed Karoliną Trzaską MUKN Pod Stróżą Miszkowice i Elżbietą Dorulą z LKS Poroniec Poronin. Następne miejsca to:

4. Joanna Rysula - UKS Regle Kościelisko

5. Natalia Surdyka - MUKN Pod Stróżą Miszkowice

6. Sylwia Molitor - UMKS Marklowice

WYNIKI

 

Bieg panów w tej kategorii wygrał Andrzej Pradziad z AZS AWF Katowice, przed Dawidem Brilem z MUKS Podkarpacie Jedlicze i Bartłomiejem Pawlikowskim z LKS Poroniec Poronin.

4. Tomasz Jurczak - MUKN Pod Stróżą Miszkowice

5. Bartłomiej Rucki - NKS Trójwieś Beskidzka

6. Kamil Bury - MKS Istebna

WYNIKI

 

Bieg juniorów B ('96'97) zakończył się zwycięstwem najlepszego w tej chwili w kraju w tej kategorii Dominika Burego z MKS Istebna. "Domi" wyprzedził dwójkę zawodników z UMKS Marklowice Wojciecha Fojcika i Filipa Kroemera.

4. Daniel Chmielowski - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

5. Patryk Borkowski - UKS Rawa Siedlce

6. Klaudiusz Kogut - MUKN Pod Stróżą Miszkowice

WYNIKI

 

W tej samej kategorii wśród pań zwyciężyła zawodniczka z Marklowic Agata Warło, przed Katarzyną Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski i Justyną Pradziad z LKS Poroniec Poronin. Kolejne miejsca:

4. Róża Łyjak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe

5. Daria Krupa - SSR LZS Sokół Szczyrk

6. Marianna Świętek - LKS Klimczok Bystra

WYNIKI

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl