Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OOM 2015: biegi klasykiem w kategorii B wygrywają Agata Warło i Patryk Borkowski [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-02-13

Druga konkurencja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2015 w kategorii junior/ka B to biegi stylem klasycznym na dystansie 5 kilometrów. Złote medale zdobyli Agata Warło z NKS Trójwieś Beskidzka i patryk Borkowski z UKS Rawa Siedlce.

 

W biegu juniorek B na dystansie 5 km klasykiem zwyciężyła zawodniczka reprezentująca woj. śląskie Agata Warło ( na zdjęciu) z NKS Trójwieś Beskidzka. Medal srebrny, drugi tego koloru na Olimpiadzie Młodzieży po wczorajszym sprincie zdobyła Justyna Pradziad z LKS Poroniec Poronin. Brąz dla wczorajszej tryumfatorki sprintu Emilii Nawary z UKS Regle Kościelisko.

Kolejne lokaty to:

4. Weronika Legierska - MKS Istebna

5. Róża Łyjak - MKS Karkonosze

6. Monika Mleczek - KS Chochołów

Trener dwukrotnej srebrnej medalistki Justyny Pradziad Tomasz Sobański jest obecnie w Czechach, gdzie pełni funkcję delegata technicznego na zawodach FIS Slavic Cup. Ubolewa nad faktem, że nie mógł obejrzeć dzisiejszego biegu swojej podopiecznej, jest jednak przekonany, że Justyna jeszcze coś dołoży do swojej kolekcji, może już w najbliższą niedzielę.

 WYNIKI JUNIOREK B

 

W biegu juniorów B na tym samym dystansie wygrał wczorajszy srebrny medalista sprintu Patryk Borkowski z UKS Rawa Siedlce. Medal srebrny dla Mateusza Haratyka z Beskidzkiej Trójwsi, brąz to Konrad Bil z MUKS Podkarpacie Jedlicze. Czółówkę klasyfikacji uzupełnili:

4. Mikołaj Michałek - MKS Istebna

5. Wojciech Fojcik - NKS Trójwieś Beskidzka

6. Szymon Sikora - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

 

Kojarzony dotychczas raczej ze stylem dowolnym Borkowski sprawił dzisiaj sporą niespodziankę zdobywając złoty medal, ale jak twierdzi trener Patryka z UKS Rawa Sieldce Grzegorz Staręga zawodnik jest mocny w tym sezonie w obu stylach. Na pytanie czy będą jeszcze kolejne medale odpowiedział, że będzie walka.

WYNIKI JUNIOR B

.

więcej o OOM Małopolska 2015 kliknij na logo

 

/KaCe/

 

Komentarze - 3

yhy

Opublikowano: 2015-02-13 12:45:48

Brawo Pradziad!

Spostrzegawczy

Opublikowano: 2015-02-14 09:38:15

Medaliści Olimpiady niedawno popisywali się na EJofach, żałość dupę ściskała, tak słabo startowali. Za co im bić brawo ? Chyba,że nie brawo Pradziad, tylko brawo wszysztkie dziady.

xxx

Opublikowano: 2015-02-14 15:23:24

Znalazł się cwaniak SPOSTRZEGAWCZY który przecież na eyof i Mistrzostwach Polski gromil rywali, tylko szkoda że nikt o tym nic nie wie ha ha . Takich jak Ty jest dużo. Wiec lepiej się nie odzywaj i nie krytykuj zawodniczek z EYOF , bo jakbys stanął na starcie to z juniorkami C bys przegrał. A po drugie jak widać zawodniczki z EYOF są najlepsze w Polsce. Wiem ze zalosc ci du. Ściska bo ciebie tam nie było i z Mistrzostw Polski medalu nie masz ale takie to jest. Ludzi do gadania jest w Polsce dużo , t

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl