Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OOM 2015: team sprinty wygrywają MKS Istebna I, NKS Trójwieś Beskidzka. MKS Halicz Ustrzyki Dolne i Hubal Białystok [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-02-16

Ostatnia konkurencja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich to klubowe sztafety sprinterskie stylem dowolnym (6x1km). Każdy z zawodników i zawodniczek ma do pokonania dystans jednego kilometra trzykrotnie.

 

Pierwszy złoty medal w tej konkurencji w kategorii juniorów A ('95'96) wywalczył klub MKS Istebna I w składzie Dominik i Kamil Bury.

Srebro dla Kacpra Antolca i Michała Lańdy z LKS Poroniec Poronin, a brąz dla zawodników klubu Trójwieś Beskidzka Bartłomieja Ruckiego i Tomasza Skurzoka

Kolejne lokaty to sztafety UKS Hubal Białystok (Krzysztof Małkiński, Paweł Pokutko) , LKS Witów Mszana Górna (Grzegorz Kościelniak, Michał Skowronek)  i drugi zespół MKS Istebna (Damian Hulawy i Przemysław Zawada). Konkurencję ukończyło 6 zespołów.

WYNIKI

 

 Kategoria junior B ('97'98) to zwycięstwo teamu NKS Trójwieś Beskidzka w składzie Mateusz Haratyk i Wojciech Fojcik.  Srebrny medal dla Patryka Borkowskiego i Akadiusza Posiadały z UKS Rawa Siedlce, brąz dla zawodników KS Obidowiec Obidowa czyli Filipa Kroemera i Łukasza Bachledy.

Kolejne lokaty dla:

4. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

5. NKS Trójwieś Beskidzka II

6. MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Konkurencję ukończyło 10 sztafet.

 WYNIKI

 

Bieg sztafetowy juniorek A ('95'96), w którym wsytąpiły 4 zespoły wygrały Andżelika Szyszka i Kamila Kiedrowska reprezentujące MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Srebro dla teamu NKS Trójwieś Beskidzka w składzie Anna łacek i Dorota Kaczmarzyk, brąz dla MULKS Grupa Oscar z Tomaszowa Lubelskiego czyli Katarzyny Stokfisz i Małgorzaty Żółkiewskiej.

Jedyna nie medalowa pozycja w tej kategorii to LKS Witów Mszana Górna (IV-m-ce) - Justyna Kołodziej i Maria Jania.

WYNIKI

 

I najbardziej niespodziewane dzisiejsze zwycięstwo czyli kategoria juniorek B ('97'98). Złote medale w tej kategorii zdobyły Agata Dakowicz i Magda Kułakowska z UKS Hubal Białystok. Drugi stopień podium dla zawodniczek NKS Trójwieś Beskidzka Katarzyny Skurzok i Agaty Warło, brąz dla UKS Rawa Siedlce czyli Małgorzaty Tarkowskiej i Anny Bieleckiej.

Poza podium znalazły się ekipy  z MUKS Podkarpacie Jedlicze i LKS Witów Mszana Górna.

 WYNIKI

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl