Slavic Cup w Zakopanem: Martyna Galewicz i Dominik Bury najlepsi łyżwą

2015-02-22

Martyna Galewicz oraz Dominik Bury wygrali rozegrane w Zakopanem biegi stylem dowolnym w ramach cyklu Slavic Cup.

Dziś pogoda poprawiła się, wiatr zelżał i zgodnie z planem udało się rozegrać biegi stylem dowolnym w ramach Slavic Cup w Zakopanem.

Bieg na 10km kobiet wygrała Martyna Galewicz o 26.7s wyprzedzając Dominikę Bielecką. Na miejscu trzecim, ze stratą 45.6s, uplasowała się Eva Segecova ze Słowacji.

Na czwartej pozycji sklasyfikowana została Urszula Łętocha, piąta była Emilia Romanowicz, a szóste miejsce zajęła Agata Warło.

Panowie mieli do pokonania dystans 15km. Wygrał Dominik Bury, drugi ze stratą 23.7s był Słowak Miroslav Sulek, a trzecie miejsce zajął Paweł Klisz, tracąc 32.8s.

Na miejscu czwartym zmagania ukończył Daniel Iwanowski, piąty był Wojciech Fojcik, a szóste miejsce zajął Mateusz Chowaniak.