Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2015: Paweł Klisz i Ula Łętocha najlepsi w sprincie [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-02-25

W Szelemencie k. Suwałk rozgrywane są Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich 2015. W pierwszej z trzech zaplanowanych na dziś konkurencji, sprincie techniką klasyczną, zwyciężyli Paweł Klisz LKS Klimczok Bystra i Urszula Łętocha LKS Wiśniowa - Osieczany.

Tytułem wyjaśnienia, zawodnicy i zawodniczki nie biegali dziś finałów, a za ostateczne wyniki uznano rezultaty eliminacji.

 

Wśród mężczyzn wygrał Paweł Klisz LKS Klimczok Bystra, o 5,71s wyprzedzając Dawida Brila MUKS Podkarpacie Jedlicze. Trzecie miejsce zajął Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin.

Miejsce czwarte zajął Piotr Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe, piąte Radosław Koszyk, a szósty był Jakub Twardowski, obaj AZS Zakopane.

 

Wśród kobiet zdecydowanie najlepsza okazała się Urszula Łętocha LKS Wiśniowa - Osieczany, która na dystansie 1km o ponad 20s wyprzedziła drugą Dominikę Bielecką MKS Wodzisław Śląski. Brązowa medalistka, Magdalena Czusz MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski straciła kolejne 10s.

Kolejne miejsca zajmowały zawodniczki LKS Witów Mszana Górna, czwarta była Anna Rucka, a piąta Patrycja Wąchała. Miejsce szóste przypadło Dominice Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze.

 

WYNIKI

 

A już o 12:00 mężczyźni rozpoczną zmagania na dystansie 5km stylem klasycznym.

 

huk

Komentarze - 4

kibic

Opublikowano: 2015-02-25 15:17:25

Co to za młodzieżowcy jaki to poziom sportowy ,że23-laki biegają 5 km CL o co tu chodzi nawet warunki śnigowe tego nie usprawiedliwiają ?????

to jest śmieszne

Opublikowano: 2015-02-25 16:03:01

To nie jest żaden poziom poprostu liczą się punkty i kasa także te zawody mi się mają na celu nic do wniesienia każdy chce zrobić jakiś dobry wynik żeby otrzymać jakieś stypendium. Poziom tych zawodów jest na poziomie bardzo słabym..

kibic2

Opublikowano: 2015-02-25 16:13:17

S. Gazurek potwierdził do du.. taka robota , a tak jeśli 23- latkowie biegają 5 KM , CL.. to tak to wygląda ale Polski zwiąek Skoków za to czuje się dobrze.

huk

Opublikowano: 2015-02-25 16:30:00

też uważam, że rozgrywanie tych zawodów w obecnym formacie jest kompletnie bez sensu, a już robienie trzech biegów jednego dnia zakrawa o kpinę z drugiej strony trzeba też zauważyć, że zawody te mają zdecydowanie lepszą obsadę niż którykolwiek PP w tym sezonie

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl