Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2015: Paweł Klisz i Dominika Bielecka wygrywają w klasyku [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-02-25

Kolejną z zaplanowanych na dziś trzech konkurencji Młodzieżowych Mistrzostw Polski był bieg stylem klasycznym. Wśród mężczyzn, którzy mieli do pokonania dystans 5km ponownie zwyciężył Paweł Klisz. Wśród kobiet rywalizujących na dystansie 3km najlepsza była Dominika Bielecka.

 

Zawodnik LKS Klimczok Bystra o 36,55s wyprzedził Andrzeja Pradziada LKS Poroniec Poronin. Medal brązowy wywalczył Radosław Koszyk AZS Zakopane, tracąc do zwycięzcy 45,79s.

Na miejscu czwartym uplasował się, drugi w sprincie, Dawid Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze, na miejscu piątym sklasyfikowany został Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa, a szósty był Krzysztof Wójcicki ULKS Olimp Wzdół Rządowy.

 

Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski tym razem zamieniła się miejscami z Urszulą Łętochą, natomiast brązowy medal ponownie wywalczyła Magdalena Czusz MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

Również na kolejnych miejscach bez zmian, czwarta była Anna Rucka, a piąta Patrycja Wąchała, obie LKS Witów Mszana Górna. Miejsce szóste przypadło Dominice Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze.

 

WYNIKI

 

huk

Komentarze - 3

masakra

Opublikowano: 2015-02-25 16:07:41

No to są Mistrzostwa Polski myślę że Ci zawodnicy na OOM w Zakopanym nie zdobyli by żadnego medalu. No ale cóż takie są realia polskiego biegania to smutne :-/

jerzyk

Opublikowano: 2015-02-25 23:24:43

Zakopanem :)

kiibic

Opublikowano: 2015-03-04 13:35:53

Kiedy będą szczegółowe wyniki z Młodzieżowych MP ze stratami??

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl