Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich [WYNIKI+FOTO]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-03-06

Po gimnazjum przyszła kolej na zawodników ze szkół podstawowych, którzy również biegali stylem klasycznym, ale na krótszych dystansach.

 

Wśród chłopców z klasy VI (rocznik 2002), którzy rywalizowali na dystansie 2km wygrał, z czasem 9:06,8, Robert Bugara SP Kościelisko, drugie miejsce zajął Jan Guńka SP Chochołów (+6,4s), a trzeci był Bartosz Cielniak (+8,4s) SP 3 Tomaszów Lubelski.

Miejsce czwarte zajął Jakub Ferenc, również SP 3 Tomaszów Lubelski, piąty był Maciej Kojro SP 1 Piechowice, a na szóstej pozycji uplasował się Piotr Sobiczewski SP nr 5 Siedlce.

 

Wśród dziewcząt triumfowała Aleksandra Smajdor SP nr 20 Nowy Sącz (czas 9:26,6) przed Małgorzatą Bajer SP Wiśniowa (+4,2) i Ireną Szkurat ZS-P Sękowa (+27,3s).

Tuż za podium znalazła się Karolina Kaleta SP Kasina Wielka, na piątym miejscu uplasowała się Paulina Tomasiak SP Rytro, a szósta była Weronika Wojna ZSS Supraśl.

 

W kategorii chłopców klasa V (rocznik 2003) triumfował Jan Zawada SP 1 Istebna (czas 9:25,0). Miejsce drugie zajął Konrad Badacz SP 1 Piechowice (+25,5s), a trzeci był Szymon Rygiel SP Klimkówka (+51,6s).

Kolejne miejsca zajmowali: 4. Paweł Żynel, 5. Jonasz Bakun, obaj SP 32 Białystok 6. Łukasz Trebunia SP 2 Biały Dunajec.

 

Wśród dziewcząt na miejscu pierwszym uplasowała się Roksana Ciborowska SP 2 Jasło (9:53,7), wyprzedzając Rozalię Prokurat SP nr 5 Siedlce (21,1s) i Agnieszkę Tylka SP Czarny Dunajec (+30,7s).

Miejsce czwarte zajęła Hanna Popko SP 32 Białystok, piąta była Ewelina Zapała SP 4 Rabka-Zdrój, a szósta Kinga Mareczek  SP 1 Piechowice.

 

Najmłodsi, urodzeni w roku 2004 i młodsi rywalizowali na dystansie 1km. W kategorii tej wygrał Szymon Tylka SP Czarny Dunajec (czas 5:37,5), drugie miejsce zajął Szymon Jedziniak SP 1 Piechowice (+12,5s), a trzeci był Dominik Paniak ZSPiG Ciche nr 1 (+13,1s).

Na miejscu czwartym uplasował się Radosław Dybka SP 2 Jasło, piąty był Daniel Szczurek SP Chochołów, a szósty Jan Reizer SP nr 15 Jelenia Góra.

 

Wśród dziewcząt triumfowała Daria Szkurat ZS-P Sękowa (5:25,7), na miejscu drugim uplasowała się Oliwia Nowak SP nr 20 Nowy Sącz (+28,2), a miejsce trzecie zajęła Julia Krupa SP Chochołów (+33,3s).

Kolejne dwa miejsca zajmowały dziewczynki z SP Klikuszowa Emilia Szeliga i Zofia Michalik, a szósta była Aneta Orawiec SP Gliczarów Górny.

 

WYNIKI

 

GALERIA FOTO - IGRZYSKA

 

huk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Reklama

Prawa autorskie © skipol.pl