Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Są oficjalne wyniki Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich w maratonach na 25 i 50 kilometrów

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-03-15

Otrzymaliśmy dzisiaj i od razu publikujemy oficjalne wyniki Mistrzostw Polski Seniorów 2015 w maratonach na 25 kilometrów kobiet i 50 kilometrów mężczyzn. Wyniki z punktami do klasyfikacji Pucharu Polski oraz klasami sportowymi.

 

Po niedawnej burzy wywołanej paroma tekstami dotyczącymi braku wyników z MPS odpowiedź dostaliśmy wręcz błyskawicznie. Wyniki jak się okazało były, a poprzednia wersja którą publikowaliśmy za stroną pzn.pl była wynikiem błędnego przepisania.

Czyli teraz publikujemy te poprawne, z których jasno wynika, że zawodnik Daniel Iwanowski jest zawodnikiem UKS Rawa Siedlce, a zawodnik Kacper Janowski jest zawodnikiem UKS Hubal Białystok. Jednocześnie poinformowano nas, że organizatorem MPS w ramach Biegu Piastów był Dolnośląski Związek Narciarski.

WYNIKI KOBIET                      WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Kuba Cieślar

 

p.s Ciesze się bardzo, że całe zamieszanie z wynikami udało się doprowadzić do końca. Tylko, czy trzeba było tyle pisać?

 

 

Komentarze - 2

Kamil

Opublikowano: 2015-03-16 00:15:39

LKS Witów Mszana Dolna czy Górna?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-03-16 08:38:27

Haha, faktycznie Górna ma być

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl