Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kornelia Kubińska i Justyna Mordarska (AZS AWF Katowice) złotymi medalistkami team sprintów w biegach narciarskich [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2015-03-21

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów 2015 rozgrywanych na trasach Kubalonki to team sprinty stylem dowolnym. W konkurencji kobiet złote medale zdobyły zawodniczki AZS AWF Katowice Kornelia Kubińska (foto)  i Justyna Mordarska.

 

Zawodniczki katowickiego AZS były dzisiaj na trasie sprintów drużynowych bezkonkurencyjne. Walka na trasie co najwyżej toczyła się po pozostałe emdale zawodów.

Przypomnijmy, że dystans jaki biegały dzisiaj panie to 3 x 800 metrów, czyli zespół pokonywał łącznie sześć okrążeń.

Srebro zdobyły zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne w składzie Andżelika Szyszka i Marcela Marcisz, medal brązowy dla Kaludii Kołodziej i Marty Jani z LKS Witów Mszana Górna. Ten medal to spora niespodzianka w tej konkurencji! Pozostałę lokaty dla:

4. UKS Regle Kościelisko - Joanna Rysula i Emilia Nawara

5. NKS Trójwieś Beskidzka - Agata Warło i Anna Łacek

6. UKS Rawa Siedlce - Joanna Bronisz i Anna Bielecka

 WYNIKI TEAM SPRINT

.

/KaCe/

 

Komentarze - 1

Bardzo stary biegacz

Opublikowano: 2015-03-21 20:26:15

Po przemysleniiach ,jestem za tym zeby pani Socha zostala trenerem kadry.... Bo widze ze ma najwiecej do powiedzeni Ale najmnie wie o biegach ,jeszcze wiecej takich osob i bedziemy przodownikami,i na dodatek Gazurek.... Bedziemy mistrzamii Swiata

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl