Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kamila Boczkowska i Maciej Popieluch wygrywaja biegi stylem dowolnym na OOM 2016 w Jakuszycach[WYNIKI+FOTO]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2016-02-20

Ostatnia indywidualna konkurencja juniorek i juniorów B (1998,1999) w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2016 to biegi stylem dowolnym juniorek B na 7,5 oraz juniorów B na 10 km stylem dowolnym. Złote medale wywalczyli Kamila Boczkowska z MKS Karkonosze i Maciej Popieluch z KS Jedność Nowy Sącz.

 

Srebrny medal w biegu juniorek zdobyła zawodniczka UKS Regle Kościelisko Emilia Nawara, brąz ze stratą 28 setnych sekundy Magdalena Kobielusz z MKS Istebna.  Kolejne lokaty:

4. Iwona Piekarz - LKS Wiśniowa Osieczany

5. Natalia Bury -  WSS Wisła

6. Marta Kocemba - LKS Ptaszkowa

 

Złoto w biegu juniorów zdobył wspomniany wyżej Maciek Popieluch. Zresztą nie za bardzo miał dzisiaj wyjście, oboje rodzice dopingowali go na trasie. Srebro dla Łukasza Bachledy z KS Obidowiec Obidowa, medal brązowy dla Marka Welusza z SSR LZS Sokół Szczyrk. Marek po dwóch 4 miejscach wreszcie wskoczył na podium. Kolejne lokaty dla:

4. Wiktor Czaja - LKS Czorsztyn Kluszkowce

5. Szymon Sikroa - MULKS Tomaszów Lubelski

6. Mikołaj Michałek - MKS Istebna

 

OFICJALNE WYNIKI

 

GALERIA FOTO KATEGORIE A i B

 

Komentarze - 7

Ojejku

Opublikowano: 2016-02-20 18:59:20

No dobrze wogóle, że ktoś jeszcze biega na nartach, przecież nigdzie nie ma śniegu. Nie można się przygotować do sezonu. Jka nie powstanie w Polsce kilka naśnieżanych tras z prawdziwego zdarzenia, to będziemy oglądać taki żałosny poziom i pogrzeb polskiego narciarstwa jka na tej OOM. I tylko szkoda tych medalistów, bo im się wydaje, że są dobrzy, że prezentują wysoki poziom, a przyjedzie trzeci garnitur Słowaków i wygra z nimi bez problemów. Nadal ci młodzi sportowcy są oszukiwani, żeby tylko doraźnie zdobyć medal, punkty, dobre miejsce.

Maria

Opublikowano: 2016-02-20 19:40:14

nie upokarzaj tych mlodych wspanislych chlopakow

Ojejku

Opublikowano: 2016-02-20 20:12:29

To nie jest upokarzanie, to jest bolesna prawda.

Ślązak

Opublikowano: 2016-02-20 21:47:56

Ojejku ty pajacu zobacz sobie wyniki ze Sterskiego Plesa, lub ostatnie z Jakuszyc gdzie startowala młodziez z czech, nie wiem czy przemawia przez ciebie zazdrosc ale jeszcze sie zdziwisz cos ci zawodnicy potrafia.

Ojejku

Opublikowano: 2016-02-20 22:37:14

Właśnie oglądałem te wyniki z Jakuszyc, i to potwierdza moją tezę, że wystarczy trzeci garnitur z Czech (i taki w Jakuszycach był), żeby z większością naszych pseudobiegaczy wygrać.

Ślązak

Opublikowano: 2016-02-21 10:49:43

Ojejku, nie wiem na jakie wyniki ty patrzysz ale we wszystkich zawodach po za jedna grupa w trojce nie było ani jednego Czecha. mnie tylko zastanawi którym garniturem jestes po trzecim na pewno nie, ewtualnie to mozesz byc osranymi majtkami biegaczy :) jedny co mogliby po prawic to dystane sa zdecydowanie za krótkie

kibic

Opublikowano: 2016-02-22 11:03:52

Do Ojejku - a propos trzeciego garnituru z Czech. To nie był absolutnie trzeci garnitur tylko top czeskich juniorow. Masz wątpliwości to sprawdz na stronie czeskiego związku narciarskiego. Dla ułatwienia : http://www.czech-ski.com Wiec następnym razem sprawdz, zanim cos napiszesz :)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl