Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Urszula Łętocha Mistrzynią Polski Seniorek w biegu stylem dowolnym (15km) ze startu wspólnego, Agata Warło złotą juniorką [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2016-03-21

Urszula Łętocha zawodniczka klubu LKS Wiśniowa Osieczany zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w biegu kobiet na 15 kilometrów stylem dowolnym ze startu wspólnego. Cztery sekundy po niej linię mety przecięła Martyna Galewicz z AZS AWF Katowice zdobywając srebrny medal.

 

Po analizie fotofiniszu rozstrzygnęła się sprawa brązowego medalu Mistrzostw Polski Seniorów, medal zdobyła zawodniczka NKS Trójwieś Beskidzka Agata Warło. Jak widać na zdjęciu poniżej jej przewaga nad Justyną Pradziad z UKS Regle Kościelisko wynosiła bardzo niewiele. Oczywiście niejako przy okazji rozstrzygnęła się także sprawa tytułu Mistrzyni Polski Juniorów.Dzisiejsze biegi w MPS są jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów, czyli tytuł Mistrzyni Polski Juniorek zdobyła Warło, srebro dla Pradziad, brąz dla Katarzyny Stokfisz z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

 

MPS

 fotofinisz decydujący o brązowym medalu MPS, na pierwszym planie Warło, foto.datasport.pl

 

WYNIKI SENIOREK                        WYNIKI JUNIOREK

 

...

 

Komentarze - 1

przypelzlo niestety

Opublikowano: 2016-03-21 21:33:33

Gratulacje dziewczyny ale po sezonie ostro brac sie do pracy bo taka fprma raczej na PS to za malo a ja Was tam chce widziec bo Justyna Kowalczyk nie moze za wszystkie startowac. Czekam kiedy wreszcie przestana sie marnowac te miejsca wywalczone przsz Justyne.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl