Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Otwarcie sezonu w Jakuszycach wygrali Marcela Marcisz i Daniel Iwanowski

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2016-12-23

Wczoraj na trasach Stowarzyszenie Bieg Piastów w Jakuszycach rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska - Bieg Sylwestrowy w biegach narciarskich. Zawody rozegrano dwuetapowo, najpierw zawodniczki i zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym, w drugim biegu obowiązywał styl dowolny. Biegi wygrali Marcela Marcisz i Daniel Iwanowski (na zdjęciu).

 

Czas dnia prologu klasykiem należał jednak nie do Iwanowskiego, a do zwycięzcy kategorii junior A,  Michała Skowrona z MKS Karkonosze Jelenia Góra, który dystans 2 kilometrów pokonał w czasie 5:17,7 minuty. Drugi czas to zwycięzca kategorii seniorów Daniel Iwanowski, reprezentujący UKS Rawa Siedlce, który przebiegł prolog w czasie 5:39,9 minuty.

W biegu stylem dowolnym, gdzie zawodnicy pokonywali dystans 6 kilometrów , najszybszy w OPEN (wszystkie kategorie wiekowe razem) okazał się zwycięzca w kategorii juniorów B Kacper Bergański z Szklarskiej Poręby, 15:05 minuty to czas najszybszego zawodnika. Iwanowski stracił do niego 16 sekund, Skowron 11.

 

W biegach pań oba biegi zdecydowanie wygrała biegająca trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie Marcela Marcisz.

 

WYNIKI PROLOG CL

 

WYNIKI STYL DOWOLNY

 

kace

 Wyniki: źródło: DZN

Komentarze - 3

Hahaha

Opublikowano: 2016-12-23 19:49:18

Biegającą Pani trener hahaha to w koncu trener czy zawodnik ?

Kuba cieślar

Opublikowano: 2016-12-23 20:54:01

Są w piłce nożnej grający trenerzy? Dlaczego nie w biegach?

Logan

Opublikowano: 2016-12-23 19:51:28

Dobre wyniki XD Jakby co w łyżwie najlepszy czas miał Daniel Iwanowski i wygrał chyba minutę z drugim

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl