Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie Polska | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie Polska

Egzaminy wstępne do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-06-18 15:12:35

Dla zapominalskich i spóźnialskich przypominamy garśc najważniejszych informacji dotyczących egzaminów wstepnych do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku.

 

Czytaj Dalej >>

Wybieramy najlepszy bieg narciarski Pucharu Polski Amatorów PZN [GŁOSOWANIE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-05-30 20:03:39

Puchar Polski Amatorów (PPA) PZN już drugi sezon jest rozgrywany w nowej formule. Wg opinni wielu z Was system weekendowy tzn rozgrywanie dwóch biegów w jednym regione w jeden weekend się sprawdził, co nie ukrywam daje nam satysfakcję. Teraz idziemy za ciosem i ogłaszamy konkurs na najlepszy waszym zdaniem bieg rozegrany w ramach PPA w ubiegłym sezonie 2019/2020.

 

Czytaj Dalej >>

XI Bieg Podhalański 6 lutego 2021

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-05-22 14:00:22

Znany jest termin Biegu Podhalańskiego w 2021 roku. Bieg odbędzie się wsobotę 6 lutego 2021 na nowotarskim lotnisku i będzie także zaliczany do Pucharu Polski Amatorów (PPA). Trzymamy kciuki za organizatorów i śnieżną zimę.

 

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Polski Amatorów PZN - mamy pierwsze zgłoszone biegi : XC Turbacz Uphill i XC Sprint [REGULAMINY]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-05-05 15:01:23

Wprawdzie do zimy jeszcze daleko, jednak pamietamy o Was i ku pokrzepieniu serc publikujemy dwa pierwsze regulaminy zawodów wchodzących w skład Pucharu Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich. Nie dajemy się koronawirusowi, niech spróbuje nas na trasie dogonić :)

 

Czytaj Dalej >>

Słowak Martin Bajcicak trenerem biegowej kadry kobiet Polskiego Związku Narciarskiego

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-04-22 08:12:00

Słowak Martin Bajcicak (za zdjęciu) objął stanowisko trenera żeńskiej kadry biegaczek narciarskich Polskiego Związku Narciarskiego. Zastąpił na tym stanowisku duet Aleksander Wierietelny - Justyna Kowalczyk.

 

Czytaj Dalej >>

Obóz dla młodzieży podczas Mistrzostw Świata 2021 w Obersdorfie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-04-16 15:14:42

Niemiecki Związek Narciarski wspólnie z Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS) organizuje w czasie Mistrzostw Świata 2021 w konkurencjach klasycznych obóz dla młodzieży interesującej się biegami narciarskimi, kombinacją norweską i skokami.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl