Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi narciarskie świat artykuły | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

COVID-19 nie odpuszcza, Mistrzostwa Świata Mastersów przesuniętę na rok 2022

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-09-01 14:35:10

Po wczorajszym przesunięciu Uniwersjady, dzisiaj kolejna impreza oficjalnie ogłasza nową datę! Zaplanowane na marzec 2021 w kanadyjskim Canmore Mistrzostwa Świata Mastersów w biegach narciarskich zostają przesuniętę o rok.

 

Czytaj Dalej >>

Uniwersjada w Szwajcarii w terminie 21-31 styczeń 2021 odwołana!

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-08-31 22:02:01

Akademickie Mistrzostwa Świata w konkurencjach zimowych (Uniwersjada), które były zaplanowane na dni 21-31 stycznia 2021 w szwajcarskiej Lucernie zostają odwołane.

 

Czytaj Dalej >>

Klub Alaska Winter Stars Jana Buronia najlepszym klubem biegowym w USA

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-05-20 15:27:18

Klub Alaska Winter Stars został po raz drugi w historii oceniony jako najlepszy klub zajmujący się biegami narciarskimi w Stanach Zjednoczonych. Jego trenerem i załozycielem jest były zawodnik zakopiańskiego AZS, medalista Mistrzostw Polski w biegach narciarskich Jan Buroń.

 

Czytaj Dalej >>

Szwedka Frida Karlsson podpisała kontrakt z adidasem

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-05-07 10:44:27

21 letnia Szwedka Frida Karlsson podpisała 4 letni kontrakt reklamowy z firmą adidas. Oczywiście kwota kontraktu jest utrzymana w tajemnicy, jednak szwedzki dziennik Aftonbladed określa go jako wagę ciężką.

 

Czytaj Dalej >>

Northug: Nie sądzę, aby stosowanie leków na astmę w norweskim zespole było częste

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-29 15:55:00

Legenda narciarstwa biegowego Petter Northug przebywał niedawno w Rosji, gdzie miał wziąć udział w pokazowych zawodach, organizowanych przez Aleksandra Legkova. Ostatecznie zostały one odwołane z powodu braku śniegu, ale Norweg zdążył udzielić kilku wywiadów rosyjskiej prasie, w których odniósł się m. in. problemów z astmą u biegaczy i możliwości wykluczenia rosyjskich biegaczy z najważniejszych zawodów.

 

Czytaj Dalej >>

Bolshunov: Nie jestem jeszcze królem narciarstwa

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-19 15:55:00

Największym wygranym zakończonego niedawno sezonu biegów narciarskich był z pewnością Alexander Bolshunov. Rosjanin z dużą przewagą zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, dodatkowo wygrał Tour de Ski oraz małą kryształową kulę dla najlepszego zawodnika na dystansach. 23-latek ze spokojem podchodzi jednak do swoich sukcesów.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl