Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Lahti 2017 - Trójka naszych reprezentantów wystartuje w biegach łączonych (skiathlonie) [LISTY STARTOWE

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2017-02-24

Mistrzostwa Świata Lahti 2017 - jutro biegi łączone (skiathlon) kobiet i mężczyzn. Na starcie zobaczymy trójkę naszych reprezentantów, w biegu kobiet 7,5Cl+7,5F zobaczymy Kornelię Kubińską i Martynę Galewicz, w biegu mężczyzn 15Cl+15F wystartuje Jan Antolec.

 

Jako pierwsze na trasę biegu łączonego wyruszą panie o godzinie 12.00. Start wspólny. W biegu weźmie udział 50 zawodniczek z 21 krajów. Nasze zawodniczki wystartują z numerami 45 Kubińska i 46 Galewicz.

LISTA STARTOWA KOBIET

 

O 14.30 wystartują panowie, nasz jedynak w tym biegu Jan Antolec (na zdjęciu) ma numer 56, w gronie 68 zgłoszonych zawodników z 29 krajów.

LISTA STARTOWA MĘŻCZYZN

 

Przypominamy o naszym konkursie na naszym profilu na facebooku (skipol.pl) dzisiaj typujemy miejsca jakie zajmą Jan Antolec i Kornelia Kubińska. Nagroda to podobnie jak wczoraj książka Rafała Urbanelisa "Poza Trasą". Zapraszamy do udziału w zabawie.

 

kace

 

Komentarze - 1

Zainteresowany

Opublikowano: 2017-02-25 13:29:17

Dlaczego nie startuje Dominik ?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl