Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Piątka naszych zawodników na starcie sprintów Pucharu Świata w Lahti [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2018-03-02

Po ponad miesięcznej przerwie karuzela Pucharu Świata znowu rusza. Jutro sprintami stylem dowolnym w Lahti biegacze narciarscy powrócą do walki o Kryształowe Kule. Na starcie kwalifikacji zobaczymy pięcioro Polaków.

 

 

W kawlifikacjach sprintu kobiet zobaczymy na starcie trójkę naszych zawodniczek. Są to Ewelina Marcisz (numer 48), Sylwia Jaśkowiec (nr 52) i debiutująca w zawodach Pucharu Świata 17-letnia Monika Skinder (nr.61). Jak wypadnie aktualna Mistrzyni Polski Seniorek w zawodach najwyższej rangi? Życzymy zarówno Monice jak Ewelinie i Sylwii awansu do ćwierćfinałów.

Na starcie kwalifikacji stanie 68 zawodniczek z 17 krajów.

LISTA STARTOWA KOBIET

 

W kwalifikacjach mężczyzn mamy dwójkę zawodników: Macieja Staręgę (numer 35) i Kamila Burego (nr 53). Czy uda sie zakwalifikować Polakom do ćwierćfinałów? Przypomnijmy, że na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Kamil Bury był jedynym naszym zawodnikiem, który zajął miejsce w TOP 30 sprintów.

Na liście startowej mamy 70 panów z 16 krajów.

LISTA STARTOWA MĘŻCZYZN

 

Jako pierwsze o godz. 10.45 naszego czasu wystartują panie.

 

red

Komentarze - 4

Ciekawy

Opublikowano: 2018-03-02 20:50:45

Ciekawe jak pójdzie Monice

Przecież wiadomo!

Opublikowano: 2018-03-03 09:39:21

Przecież wiadomo, że albo pomyli trasę, albo będzie zamykała listę wyników. Taka szara rzeczywistość polskich biegów narciarskich.

Zawodnik.

Opublikowano: 2018-03-03 09:57:17

Idź i zrób to lepiej. Wszyscy się posmiejemy :)

Do zawodnika

Opublikowano: 2018-03-03 12:15:19

Ja nie jestem zawodnikiem, nie trenuję i nie zrobię tego lepiej (ale z drugiej strony czy można gorzej?). Komentuję fakty, jak będą wyniki to będę chwalił.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl