Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kikkan Randall poważnie chora na nowotwór

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2018-07-12

Mistrzyni Olimpijska w drużynowym sprincie, kilkukrotna Mistrzyni Świata, świetna sprinterka i bardzo pozytywna osoba. Kikkan Randall, amerykańska narciarka zmaga się z ciężką chorobą jaką jest rak piersi. 

 

 

35- letnia biegaczka o swojej chorobie poinformowała na profilu społecznościowym. 

 

"Różowy kolor przyjął nowe znaczenie w moim życiu, ponieważ zdiagnozowano u mnie raka piersi. Chociaż wykryliśmy go wcześnie, a prognozy są dobre, to moje życie trochę się zmieni w najbliższych miesiącach. Wróciłam już do Anchorage na leczenie w centrum onkologii.To straszne dowiedzieć się że masz raka, a ja każdego dnia zastanwiam się jak mogło do tego dojść. Ale obiecałam sobie, że będę aktywna, zdeterminowana przez całe moje leczenie. Zamierzam przynieść tyle energii i siły do tego wyzwania jak przez całą moją karierę"

 

 Kikkan rozpoczęła już pierwszą rundę chemioterapii na początku tygodnia. 

Wsparcia udzieliła również Justyna Kowalczyk na swoim profilu i my również trzymamy za sympatyczną amerykankę kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Link do bloga narciarski znajduje się TUTAJ

 

Natalia Surdyka

 

Komentarze - 1

bolle.pl

Opublikowano: 2018-07-20 09:15:00

Jak najszybszego powrotu do zdrowia!!!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl