Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ Ulricehamn: Norweżki i Rosjanie zwyciężyli w sztafetach [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2019-01-27

Reprezentacja Norwegii wygrała bieg sztafetowy kobiet 4x5 km, który odbył się we szweckim Ulricehamn. Pozostałe miejsca na podium zajęły Szwedki i Finki. Wśród mężczyzn, startujących na 7,5 km, najlepsza okazała się druga reprezentacja Rosji, która pokonała pierwszy zespół "Sbornej" oraz Norwegów. Polacy nie startowali.

 

Norweżki, które pobiegły w składzie Heidi Weng, Therese Johaug, Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Ingvild Flugstad Oestberg, osiągnęły czas 57:06.3. Drugie Szwedki straciły do nich 37,4 sekundy, natomiast trzecie Finki 41,2 sekundy. W pierwszej szóstce znalazły się też Rosjanki, drugi zespół Norweżek oraz Amerykanki.

 

WYNIKI KOBIET

 

Wśród panów rywalizację zdominowali Rosjanie, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca. Wygrał ten teoretycznie słabszy, biegnący w składzie Evgeniy Belov, Alexander Bessmertnykh, Denis Spitsov, Artem Maltsev, z czasem 1:17:53.2. Pierwszy zespół naszych wschodnich sąsiadów stracił do zwycięzców 20,8 sekundy, natomiast trzeci Norwegowie 35,8 sekundy. Na kolejnych miejscach uplasowali się Finowie, Szwedzi i Francuzi.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl