Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Pierwszy obóz treningowy Szwecji bez Stiny Nilsson

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2019-05-26

Reprezentacja Szwecji rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Narciarze i biathloniści pierwszy obóz treningowy zaplanowali w Norwegii, gdzie w miejscowości Sognefjell mają do dyspozycji zaśnieżone trasy biegowe. Wraz z reprezentacją nie będzie trenować Stina Nilsson. 

 

Najlepsza szwedzka zawodniczka postanowiła, że pierwsze treningi odbędzie na nartorolkach. - Zazwyczaj odczuwam nasycenie jazdy na nartach po sezonie zimowym i dlatego dla mnie lepiej jest teraz wiosną skupić się na treningu na gołej ziemi - przyznała 25-latka. Taką samą decyzję podjęła także Hanna Falk.

 

Swojego stanowiska broni kierwonictwo szwedzkiej drużyny - Jest jeszcze wcześnie w sezonie treningowym i organizm nie był w stanie całkowicie przystosować się do treningu. Jazda na nartach to dobry sposób do przygotowania się na dalsze ciężkie trenowanie - powiedział Mattias Nilsson, trener zespołu mężczyzn.

 

Jarek Bałabuch
źródło: svt.se

Komentarze - 1

J23

Opublikowano: 2019-05-30 14:57:10

Z tego co wiem Stina nie pojedzie na zgrupowanie bo zgłosiła swój udział w zawodach na nartorolkach w Siedlcach i Jedliczu.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl