Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Frida Karlsson coraz bliżej powrotu do rywalizacji

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-01-09

Wykluczona na początku grudnia z kadry Szwecji Frida Karlsson jest coraz bliższa powrotu do rywalizacji. 20-latka, która otrzymała zakaz startów z powodu niedożywienia, przygotowuje się do dalszej części sezonu, ale ostateczna zgoda na jej ponowne starty jeszcze nie zapadła.

 

- Wszystko idzie zgodnie z planem i we właściwym kierunku. Frida jest zdrowa i normalnie trenuje. Nie zakończyliśmy jednak jeszcze wszystkich testów medycznych - przyznał lekarz szwedzkiej drużyny narciarskiej Magnus Oskarsson, który nie chciał podać jednak konkretnej daty powrotu biegaczki. - Nie, nie wyznaczyliśmy jeszcze konkretnego celu, takiego jak data lub konkretne zawody - dodał doktor.

 

Złota medalistka ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w sztafecie w obecnym sezonie wystąpiła tylko w trzech zawodach w Ruce. W Finlandii najlepiej zaprezentowała się w biegu pościgowym na 10 km stylem dowolnym, gdzie zajęła 8. miejsce, osiągając piąty czas biegu.

 

Jarek Bałabuch
źródło: expressen.se; foto: instagram.com

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl