Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Hanna Falk wróciła do treningów po operacji dysku

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-01-10

Specjalizująca się w biegach sprinterskich Szwedka Hanna Falk miała opuścić cały sezon 2019/20 z powodu rehabilitacji po operacji dysku, którą przeszła w październiku. 30-latka wraca do zdrowia szybciej niż pierwotnie planowano i wróciła już na narciarskie trasy.

 

3-krotna zwyciężczyni zawodów Pucharu Świata jest zadowolona z postępów, jakie poczyniła w rehabilitacji, jednak nie planuje jeszcze startów w biegach - Nie mam zaplanowanych żadnych konkursów. Fajnie jest jednak, że po zimie, kiedy ćwiczyłam głównie na siłowni i prowadziłam różne rehabilitacje, mogłam wrócić na narty - przyznała Szwedka.

 

Falk ma jednak nadzieję, że uda jej się zaliczyć kilka startów pod koniec obecnego sezonu, aby lepiej przygotować się do rywalizacji, która rozpocznie się pod koniec roku. - Będzie to dla mnie duża nagroda, jeśli pod koniec sezonu uda mi się wystąpić w zawodach w Szwecji. Nie uważam tego za niemożliwe - powiedziała 30-latka.

 

Jarek Bałabuch
źrdło: svt.se

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl