Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Świata Mastersów 2020 w włoskim Cogne

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-01-22

W dniach 5-14 marca we włoskiej miejcowości Cogne zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata Mastersów w biegach narciarskich. W zawodach od lat startują nasi zawodnicy, liczymy na medale!

 

Rywalizacja obejmuje biegi długie, biegi krótkie oraz sztafety.

W Mistrzostwach Świata Masters Poalcy biorą udziaół od kilkunastu lat. Głównym propagatorem imrpezy, oraz wiernym uczestnikiem jest znany większości środowiska Boguś Gracz, który także dba o informowanie miłośników biegówek o terminach kolejnych mistrzowskich zawodów.

 

Jeżeli jesteście ciekawi frekwencji na zawodach oraz czasów osiąganych na poszczególnych dystansach poelcamy wyniki z ubiegłorocznych Mistrzostw Świata Mastersów, które w ubiegłym roku były rozgrywane w norweskim Beitostoelen. Wyniki znajdziecie TUTAJ.

 

 

Wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw zaplanowanych na poczatek marca w Cogne 2020, dat oraz dystansów, a także linki do zapisów znajdziecie na stronie organizatora zawodów TUTAJ.

 

zapraszamy i polecamy

 

kace

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl