Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wypadek Jensa Filbricha!

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-10-31

Filbrich Jens
Reprezentant Niemiec, preferujący technikę klasyczną, weteran narciarstwa biegowego, Jesn Filbrich, został odwieziony do szpitala po wypadku na bieżni.


Podczas upadku, Jens, doznał wstrząśnienia mózgu, a także rozciął głowę. Automatycznie po incydencie w Oberhofie, Niemiec, został przewieziony do szpitala w Meiningen, gdzie przebywa pod stałą obserwacją lekarzy.

Ćwiczenia na zaawansowanej bieżni traktowały symulację sprintu w Soczi. Co ciekawe wraz z Jensem trenował również Axel Teichmann. Obydwaj rasowymi sprinterami nie są, ale dobrze wiemy, że Teichmann potrafi doskonale walczyć w sprintach drużynowych.

Podczas biegania, Jens wepchał sobie niechcący kijek pomiędzy nogi i upadł, jak podkreślił sportowy oficer naukowy reprezentacji Niemiec, a także wujek Filbricha, Arnd Krause.

Do końca nie wiadomo ile będzie wynosiła przerwa w treningach Filbricha.

"Mam nadzieję, że jutrzejszego dnia Jens zostanie wypisany ze szpitala" - powiedział Axel Teichmann, który był świadkiem nieszczęśliwego wypadku

Dodam również, że Jens Filbrich planuje zakończyć swoją długą karierę po Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl