Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Slavic Cup odbędzie się w Nowym Mieście na Morawie [AKTUALIZACJA]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-12-27

Jako pierwsi podajemy oficjalną informację od organizatorów: Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich Slavic Cup przeniesiony do Novego Mesta na Moravie. Taką informację skipol.pl otrzymał od prezesa klubu Ski Jablonec p. Vladimira Kopala.

 

Kolejna edycja tegorocznego Slavic Cup zawodów rangi Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich miała się odbyć w Jabloncu nad Nisou. Jednak kłopoty ze śniegiem zmusiły organizatorów do szukania alternatywnych lokalizacji.

 

Prezes klubu Ski Jablonec Vladimir Kopal, z którym skipol.pl był w telefonicznym kontakcie, próbował przenieść zawody do Hornich Misecek. Jednak okazało się, że trasy w Miseckach też nie są w najlepszym stanie. Ostatecznie postanowiono przenieść zawody w miejsce, gdzie musi być śnieg czyli do Nowego Miasta, które tydzień po zawodach Slavic Cup-u  (4-5.01.2014) będzie gościło Puchar Świata w biegach narciarskich (11-12.01.2014).

 

Oficjalny komunikat - zapowiedź zawodów Czeski Związek Narciarskie roześle zainteresowanym związkom i klubom jeszcze dzisiaj, opublikujemy go także na skipol-u.

 

KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

Prosimy o nadsyłanie kart zgłoszeniowych do nowego Komitetu Organizacyjnego:

Zlata lyze, s.r.o.
Vlachovicka 1355
592 31 Nove Mesto na Morave
Telefon: 420 602 137 078
Faks: 420 566 615 930
E-mail ogólny: office@zlatalyze.cz

 

Do poniedziałku 30.12.2013 ostateczny komunikat dotyczący zawodów.

 

Na zdjęciu dekoracje Slavic Cup 2011- Kubalonka/ foto własne

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl