Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Johan Olsson powoli powraca do pełnych treningów

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-13

Aktualny mistrz świata w biegu ze startu wspólnego na 50 kilometrów techniką klasyczną z Val di Fiemme, Johan Olsson, powoli powraca do treningów w Oestersund.


Johan Olsson powraca powoli do treningów. Aktualnie w domu w Oestersund wykonuje ćwiczenia rehabilitacyjne aby pozbyć się kontuzji mięśnia żebrowego. Z racji nadal uciążliwego bólu, Johan nie może jeszcze biegać na nartach. Do tego również dochodzi zapalenie opłucnej, której Szwed nabawił się dzięki wirusowi podłapanemu w Davos.

Jak sam zainteresowany podkreśla, sytuacja na miesiąc przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich zbyt ciekawa nie jest, ale z optymizmem spogląda w przyszłość i chce jak najszybciej powrócić do optymalnej dyspozycji. Jak tylko ból ustanie to specjalista narciarstwa biegowego rozpocznie treningi na nartorolkach na specjalnej bieżni w ośrodku sportowym w Oestersund.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl