Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Frank Ullrich na temat absencji swoich podopiecznych w Jakuszycach

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-16

Coraz więcej ekip przybywa do Szklarskiej Poręby na Puchar Świata w narciarstwie biegowym. Dzisiejszego dnia przybyli Szwajcarzy, reprezentacja Stanów Zjednoczonych oraz Niemcy. Miałem okazję odbyć rozmowę z trenerem reprezentacji Niemiec Frankiem Ullrichem.


Główny trener reprezentacji Niemiec, Frank Ullrich, z którym miałem okazję porozmawiać, oznajmił mi, że jego team jest zadowolony z przybycia do Szklarskiej Poręby. Zapytałem trenera czemu nie wystartuje na Polanie Jakuszyckiej Axel Teichmann oraz Nicole Fessel. Jeśli chodzi o Nicole, to aktualnie jest przeziębiona i wypoczywa w domu, a Axel odbywa przygotowania na wysokościach do Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Jutrzejszego dnia od godziny 11:00 do 16:00 na trasach będzie można spotkać specjalistów narciarstwa biegowego, którzy przybędą aby potrenować na jakuszyckich szlakach.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl